reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza @ po połogu

eg tylko się zabezpieczajcie ;)

emih nam się czasem udaje zanim mała się obudzi ;D ale często jest tak że właśnie się obudzi jka jest najprzyjemniej... :p ;)

estenskar ja też pierwsza @ 19 stycznia i teraz nic ::) mam nadzieję ze to przez hormonyi niedługo się ustabilizuje :)
 
reklama
Adaś też się budzi dokładnie w trakcie, chyba za głośno jesteśmy, albo nie chce mieć więcej rodzeństwa :laugh:
A ja mam problem, ostatnio gin przepisał mi Harmonet, kazał wziać od 3 dnia @ zeby go tak od razu nie przychamować. No to wzięłam i przez całe 21 dni brania tabletek miałam plamienia, czasem nawet dość spore. W zeszły piątek odstawiłam na tą 7 dniową przerwę. No i w sumie nie wiem czy @ był czy to było tylko większe plamienie. Dzisiaj mam zacząć drugie opakowanie i jak znowu się zacznie ta sama historia to będę musiała się wybrać w przyszłym tygodniu do gina. :(
 
Eg a to nie jest tak że przez pierwszy miesiąc mogą występowac plamienia, bo z tego co pamiętam jak kiedyś zaczynałam to tez tak miałam, teraz jeszcze nie zaczęłam, bo czekam na @, wczoraj powinnam dostać
 
Eg mi lekarz też przepisał Harmonet ja wziełam od pierwszego dnia, bo nic nie mowieł aby inaczej, tylko ze dopiero pod koniec tej 7 dniowej przerwy dostałam@. Ja juz biore drugie opakowanie i mam nadzieje ze bedzie lepiej.

A dzieci to zazwyczaj sie budzą jak rodzice mają ochotę na sam na sam :p
 
Pycha pisze:
Eg a to nie jest tak że przez pierwszy miesiąc mogą występowac plamienia, bo z tego co pamiętam jak kiedyś zaczynałam to tez tak miałam, teraz jeszcze nie zaczęłam, bo czekam na @, wczoraj powinnam dostać
No zrozumiałabym kilka dni ale nie przez cały cykl. :(
 
myslałam że pierwszą @ dostałam 7 tygodni po porodzie, bo zaczęłam krwawic i trwało to tydzien, ale za dwa tygodnie znowu i znowu tydzień, poszłam do lekarza i okazało się że to nie @ ale krwawienie z miejsca gdzie było łożysko... Biore Cerazette i @ jeszcze nie miałam, ciekawa jestem jak to będzie później, bo przed porodem miałam bardzo bolesne 2 i mówili mi że po porodzie się to zmieni... Ciekawa jestem czy to prawda...
 
A odnosnie budzenia sie w trakcie... to tez przez to przechodzimy.. ze też tem maluch wie kiedy najlepiej przeszkodzić ;D ;D ;D ;D ;D

Ale przyznam się szczerze że my nie zaczesto... bo mnie jeszcze boli, juz prawie 4 miesiace po porodzie a ciagle boli.... trochę mnie to martwi, Meżuś się stara, ale mimo tego zawsze jest jak "pierwszy raz"...

a jak jest u was o ile można zapytać?
 
estenskar pisze:
z dziecmi to faktycznie jest tak,ze jak zacznie dziac sie cos ciekawszego,to sie budzai "po ptakach".
;D ;D ;D DOsłownie i w przenośni ;D

Elusia No ja muszę przyznać :-[ że zaczęliśmy nie 6 tyg po porodzie jak przykazał lekarz a niecały miesiąc i... nic mnie nie bolało ani nie boli do tej pory. Powiem więcej: po porodzie jest lepiej ::) Jakaś taka wrażliwsza się zrobiłam czy jak? ;)
 
Elusia to mnie nadal boli, choć już jakby mniej. Mam wrażenie jakby to był moj pierwszy raz
 
reklama
To ja sie pochwalę że nasz synuś chce mieć siostrzyczkę bo jeszcze ani razu nam nie przeszkodził.A co do @ to miałam w grudniu 6tyg po porodzie i do dziś nic.Czyżby????
 
Do góry