reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza @ po porodzie

reklama
Ja jeszcze nie dostalam @ i jestem z tego powodu szczęśliwa. Pewnie dostanę w październiku jak wrócę do pracy i zmniejszy sie liczba karmień.
 
Ja o okresie nawet nie myślę, z Adą dostałam 9 m-cy po porodzie, a moja siostra w 21 m-cy i to wywoływała, ale ona brała zastrzyki antykoncepcyjne i prawdopodobnie one ja zatrzymały. Aby szybko sie nie zjawial, i tak oboty jest nie mało, a jeszcze nastroje i napięci przyjdzie, to sie przyjdzie zamknąć w kiblu i płakać.
 
ja już miałam dwie miesiączki po porodzie ostatnią na początku sierpnia, no i powinnam teraz dostać ale narazie mi się spóźnia :(
 
A mnie sie spóźnia juz ponad tydzień :mad:. Mam nadzieje ze to nie... ciąża ::) - to raczej niemożliwe (tylko, że w tamtym roku tak samo było niemożliwe, a urodzila sie Nicolka ;D). No zobaczymy!!!
 
Gabi bo co organizm to różnica. Ja karmię cały czas i dostałam 3,5 m-ca po porodzie. Moja koleżanka karmiła tylko 1 m-c i dostała chyba 10 m-cy po porodzie.
 
reklama
Ja tez jeszcze nie mam ;D, i jest mi to na rękę. No wlasnie tylko sie zastanawiam czemu Wy macie, skoro tez karmicie piersią. Ale widac Elwis masz racje, co organizm, to roznica. Ale mi z tym dobrze ze nie musze sie męczyc z @. .. juz prawie 1,5 roku nie wiem co to @ bo ostatnia miałam w czercu 2004.
 
Do góry