reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza @ po porodzie

Ja dostałam okres równo dwa miesiące po porodzie, ale ja nie karmię piersią, jednak jeszcze podczas karmienia nie dość, że do 6 tygodnia miałam ciągłe plamienia to później przy większych upałach zdarzały mi się jednodniowe krwawienia.
 
reklama
czesc

bez polskich liter bo oliwia lezy mi na reku

tez biore cerazette od dwoch tygodni a po tygodniu brania dostalam okres. na razie nie tyje ale jak zauwaze to tak jak basia odstawie.dotej pory nie przytylam po zadnych tabletkach antykoncepcyjnych wiec mam nadzieje ze po tych tez nie przytyje. basiu a jak u ciebie z waga?? tez wzrosla czy tylko brzuch ci wydelo??
 
Ja drugi okres dostałam już po 24 dniach od pierwszego...w życiu nie miałam tak krótkiej przerwy między miesiączkami...teraz nastawiam się już psychicznie na trzeci :(
 
Monia - nie martw sie to normalne, ze jeszcze nie masz, jak karmisz piersią. Mnie gin powiedzial, ze powinnam dostac po 6-9 miesiacach po porodzie jak karmie piersią, a ja tu juz dwa razy mialam :mad:
 
No i ja wczoraj dostałam @ po raz drugi. Popraednia była 15 sierpnia, teraz 14 września. Widzę pozytywną prawidłowość. A i nic mnie nie boli !!! z tego się cieszę ogromnie bo zawsze dosyć pmocno to odczuwałam. Wczoraj tylko poczułam przez chwilę jakiś taki dziwny ból-nie-ból, coś w okolicy jajników chyba. To pewnie przepowiadające było.
 
Kurcze a ja jeszcze od porodu nie dostałam miesiączki. Nie wiem czy nie powinnam zacząć się martwić????
 
no co ty Ewka!!! martwić się ??? ja też jeszcze nie dostałam i oby to trwało jak najdłużej ;D moja koleżanka dostała 10 miesięcy po porodzie...
 
reklama
ewka nie masz sie co martwic!!! :) :) Widocznie nalezysz do grona tych wybranych ktore dostana pozniej ta pierwsza. moja kumpla dostala pierwsza dopiero w 1,5 roku po porodzie ::) ::) ::). Ja juz mam 3 za soba. I widze poprawe. przed porodem bardzo mnie bolalo, a teraz nawet nie wiem ze mam. oby tak bylo dalej!!!
 
Do góry