reklama

pierwsza wizyta położnej

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez ciężarówka :), 11 Styczeń 2011.

1. ciężarówka :)

ciężarówka :) Fanka BB :)

Witajcie drogie mamy :) mam pytanko otóż dzisiaj mamy pierwszą wizytę położnej w domu i zastanawiam się o co ją pytać, tzn. mam w głowie kilka pytań ale wiadomo zawsze można o czymś zapomnieć. Może Wy mi coś podpowiecie, jakie Wy zadawałyście pytania :)

Ostatnia edycja: 11 Styczeń 2011
  2. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

U mnie położna była z pediatrą. Pytałam o szczepienia, kiedy? jakie?
    Jak przemywać kikut.

Nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć, każdy ma indywidualne pytania.

Ja dużo w ciąży czytałam, pytałam więc pytań wiele nie miałam.

3. reklama
  4. mamuśka23

mamuśka23 Gość

Ja tak samo jak kaamaa100 nie musialam jakos dużo pytać , bo bardzo dużo dowiadywałam sie jak byłam w ciązy, siostry, znajomych mamy itd :) Napewno jest coś co byś chciala wiedzieć :) najlepiej zapisz sobie na kartce i jak przyjdzie połozna możesz zerknąć sobie :)

5. welonka12

welonka12 maj 02 :)) wrzesień 08

moja połózna była tak rozgadana że nawet nie zdążyła się jej zapytac to ona juz mi udzielała odpowiedzi w sumie to dowiesz się wszystkiego spokojnie puki co to co najważniejsze sama powinna ci powiedzieć .. ja miałam en konfort że gadała jak najęta hahah

6. happybeti

happybeti show must go on...

Też pomogłam sobie kartką,pytałam o dietę i...już nie pamiętam o co...:)

7. ciężarówka :)

heh martwiłam się o co ją zapytać a tak naprawdę ona sama mi odpowiedziała na wszystkie pytania, których nie muisałam wcale zadawać :)

8. mamuśka23

mamuśka23 Gość

No widzisz :p nie taki diabeł straszny jak go malują :p:p:p Czyli położna dużo Ci pomogła :) Jeszcze nie raz przyjdzie :):):)

9. ciężarówka :)

Pomogła i to bardzo :) już jestesmy umówione na kolejną wizytę :) ale i tak dziekuję Wam za odpowiedzi :)

10. reklama

Poleć forum