reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza wizyta położnej

ciężarówka :)

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2010
Postów
123
Witajcie drogie mamy :) mam pytanko otóż dzisiaj mamy pierwszą wizytę położnej w domu i zastanawiam się o co ją pytać, tzn. mam w głowie kilka pytań ale wiadomo zawsze można o czymś zapomnieć. Może Wy mi coś podpowiecie, jakie Wy zadawałyście pytania :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie położna była z pediatrą. Pytałam o szczepienia, kiedy? jakie?
Jak przemywać kikut.

Nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć, każdy ma indywidualne pytania.

Ja dużo w ciąży czytałam, pytałam więc pytań wiele nie miałam.
 
Ja tak samo jak kaamaa100 nie musialam jakos dużo pytać , bo bardzo dużo dowiadywałam sie jak byłam w ciązy, siostry, znajomych mamy itd :) Napewno jest coś co byś chciala wiedzieć :) najlepiej zapisz sobie na kartce i jak przyjdzie połozna możesz zerknąć sobie :)
 
moja połózna była tak rozgadana że nawet nie zdążyła się jej zapytac to ona juz mi udzielała odpowiedzi w sumie to dowiesz się wszystkiego spokojnie puki co to co najważniejsze sama powinna ci powiedzieć .. ja miałam en konfort że gadała jak najęta hahah
 
heh martwiłam się o co ją zapytać a tak naprawdę ona sama mi odpowiedziała na wszystkie pytania, których nie muisałam wcale zadawać :)
 
No widzisz :p nie taki diabeł straszny jak go malują :p:p:p Czyli położna dużo Ci pomogła :) Jeszcze nie raz przyjdzie :):):)
 
reklama
Do góry