reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza wizyta u ginekologa

a ja też miałam nadzieję,że coś się dowiem,potwierdzę...ale dalej nic, robiłam 4 testy :), 3 wyszły z jaśniejszą kreską, ostatni z dwoma ciemnymi,35 dzień cyklu bez @, i poszłam do lekarza aby coś potwierdzić,ale kazała usg zrobić za ok 3 tyg, pobrano mi jedynie krew na obecność beta hcg,jutro wynik...czy jak on będzie pozytywny, to już na pewno potwierdzi moją ciążę ?

tak jezeli beta bedzie odpowiednia na wiek ciazy to znaczy ze wszytko ok no i masz maluszka w brzuszku:) napewno jestes w ciazy ,tyle testow by sie nie pomylilo,mojej kumpeli dwa wysdzly z jasnymi kreskami i w ciazy byla:)
 
reklama
:) każde takie pozytywne słowo bardziej podtrzymuje na duchu :) oby się potwierdziło...zobaczymy jutro...:)

nie jestem ginem ale czuje ze na 100% jestes w ciazy:) fasoleczka rosnie:)


dzieczyny jezeli mozecie kliknijcie w moj link w sygbaturce i oddajcie glos, w ten sposub mozemy pomoc Ani:)
 
u mnie 47 dzień cyklu bez @, dwa testy z dwoma kreseczkami .. już nie umie się doczekać jutrzejszej wizyty u lekarza :-( mam nadzieję, że wszystko będzie ok bo życie w tej niepewności jest straszne :-p
 
no i mam wyniki beta, wyszło 5507,4 mlU/ml, więc niby oznacza to "fasolkę" :):D ale troszkę nie pokoi mnie fakt,że to oznacza wg norm na wyniku 5-10 tydz, a u mnie max jest 3 !
 
kochana, ja tak miałam, może to oznaczać że ostatnią miesiączkę, a raczej plamienie miałaś już będąc w ciąży. Ja do gina poszłam w 6 tyg, jutro mam usg i zobaczę serduszko :) Betę masz piękną i na pewno nie masz cię czym martwić> dostaniesz skierowanie na badanka podstawowe i będziesz się cieszyć rosnącym brzuszkiem!
Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
 
hmm,no ostatnia miesiączka nie wyglądała na plamienie, raczej typowa...:) no ale....nigdy niewiadomo...;)od 3 mies zaczęliśmy się starać,mam nadzieję,że ten 3 raz był i będzie szczęśliwy :)
 
Emika- normy są liczone tak jak lekarz by obliczył czyli jeśli jesteś 35 dni bez @ to oznacza ,że to jest 5 tydzień czyli wszystko gra bo lekarze liczą tygodnie od ostatniej @ ,a nie od zapłodnienia, chyba,że miałaś późną owulacje , zarodek może mieć 3 tygodnie natomiast normy z laboratoriów odpowiadają tygodnią od ostatniej @, nic sie nie martw trzymam kciuki za dzidziusia niech szybko rośnie i życzę pięknego widoku na monitorze, bo czasem tak wcześnie mało co widać u mnie nie było nic widać jak poszłam na wizyte.
 
reklama
Do góry