reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza wizyta u ginekologa

Joanka85 - bardzo dziękuję za odp :)
Wczoraj powtórzyłam test i znów dwie kreseczki, więc będzie dzidzia :)
Niestety do lekarza z NFZ mam wizytę dopiero na 20.10 dlatego też w poniedziałek zamierzam iść prywatnie bo jak
aduska123 też nie należę do osób cierpliwych. W dodatku co mnie martwi już od tygodnia czuję ból podbrzusza i jajników jak przy @. Więc lepiej chyba dmuchać na zimne...

pozdrawiam Sil

PS wiecie może coś o odczulaniu w trakcie ciąży (ze względu, że to nie na temat nie mam nic przeciw na odp na pw)

Sil :)

https://www.babyboom.pl/forum/members/aduska123-76531.html
 
reklama
sil_89 moja siostra była odczulana przez całą pierwszą ciąże. Lekarz stwierdził, ze to nie zaszkodzi a może nawet pomoże dziecku się ochronić. Syna donosiła i urodziła jak dąb chociaż prawdopodobnie też alergika.
 
ja byłam u lekarza 23 wrzesnia i powiedział ze to 6 tydzien :) okres miałam 8 sierpinia i mi sie wydaje ze to 7 i nie wiem co o tym myśleć, al;e w usg widać zarodek z bijacym serecem :) lekarz kazal przyjsc za m-c ale chce isc 14 pazdziernika, czy to nie za szybko?
 
ja byłam 22 września i teraz z wynikami badań mknę 06 paźdz, tak mi kazała przyjść pani dr, tylko znowu pojawił się strach...bo tydzień temu miałam chwilowe poranne mdłości przez kilka dni ( 7,5 tydz) a teraz zniknęły...nie ma...z jednej strony dobrze,fajnie się czuję...ale oczywiście już jest panika ...że dlaczego,czy wszystko ok...czy serduszko nadal bije...wierzę,że będzie ok,ale myśli czarne też mam...:(
 
Wiesz co ja na początku czułam mdłości, zaraz po tym jak się okres nie pojawił a potem coraz mniej tylko jak mi jakiś zapach nie podszedł, a teraz wcale dodam że jestem w 10 tygodniu i wszystko jest prawidłowo. Nie martw się na zapas bo z tego co lekarz mi mówił mdłości jak szybko się pojawiają tak szybko mogą też zniknąć. Więc głowa do góry bo ja też panikowałam a spokój i pozytywne nastawienie jednak bobasowi teraz jest bardzo potrzebne:)
 
naczytałam się tyle opini,że to źle,ale dzięki jednej pozytywnej :) od kogoś kto jest w podobnym tygodniu dodaje uśmiechu :) dzięki :)
idę w środę,to zobaczymy, mam nadzieję zdrowiutką fasolkę,w tym momencie się przyziębiłam i średnio się czuję,a bez lekarza też nie chcę brać żadnych leków na własną rękę, i to samopouczcie takie średnie,ale będzie ok :) mam nadzieję,że nie będzie to dużego wpływu miało na maluszka...pozdrawiam
 
Emikaa, nie zamartwiaj się:) u mnie mdłości raz się pojawiały a raz znikały, raz czułam się świetnie, a raz kiepsko, a jestem w 33 tc. i wszystko dobrze się układa. Początki ciąży są trudne zarówno fizycznie jak i psychicznie ale trzeba myśleć pozytywnie.


 
:) oby było tak jak mówicie :) na początku jak dzieciaczka się jeszcze nie czuje, to wydaje mi się,że najtrudniejszy okres...ale tyle Nas chodzi po świecie, więc musi być dobrze :)
dziękiiii :)
 
reklama
ja tez sie przeziębiłam, lekarka zapiała mi ascorutical z wapniem i na gardło tatum verde, i rutinoscorbin tez pozwoliła łykać,
za to zastanawiam sie nad herbatka z malin, bo powiedziala ze nie mozna, w necie pisza ze z lisci nie mozna ale tak prawde mowiac widziala ktoras z was w sklepie herbatke z lisci a nie z owocu?
 
Do góry