reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza wizyta w klinice niepłodności

reklama
Niekoniecznie może trzeba podrasować :-)
A wy do zwykłego lekarza czy do androloga idziecie ?
Maz byl zrobić badanie nasienia i suplementy dal zwykły ginekolog. Mąż byl też u urologa gdzie mial usg i ok jest. Szukam kliniki bo problem leży głównie u mnie ponieważ mam pcos i nie dzialaja na mnie leki w dawkach końskich clostilbegyt, letrozol potrzeba tu zastrzyki na owulacje ponieważ po tabletkach nic sie nie dzieje. Biore różne zestawienia i dawki lekow i w ciągu poltorej roku mialam tylko 3 owulacje wiec czas ucieka... Zastrzyki powinny pomoc na owulacje ale to już w klinice..
 
Maz byl zrobić badanie nasienia i suplementy dal zwykły ginekolog. Mąż byl też u urologa gdzie mial usg i ok jest. Szukam kliniki bo problem leży głównie u mnie ponieważ mam pcos i nie dzialaja na mnie leki w dawkach końskich clostilbegyt, letrozol potrzeba tu zastrzyki na owulacje ponieważ po tabletkach nic sie nie dzieje. Biore różne zestawienia i dawki lekow i w ciągu poltorej roku mialam tylko 3 owulacje wiec czas ucieka... Zastrzyki powinny pomoc na owulacje ale to już w klinice..
A po co zdrowemu mężczyźnie usg? Wszystkie wyniki ilość, ruch, morfologia w normach?
Jeżeli to tylko PCOS to powinno szybko wszystko pójść :-) i sprawnie.
 
A po co zdrowemu mężczyźnie usg? Wszystkie wyniki ilość, ruch, morfologia w normach?
Jeżeli to tylko PCOS to powinno szybko wszystko pójść :-) i sprawnie.
Mogę wstawić tu wyniki męża? Zerkniesz? Patrze i widze ze były robione na koniec 2021 roku wiec zrobimy nowe badanie przed wizytą w klinice. Ja musze zrobić amh w takim razie, tarczyce zawsze mialam dobra i badanie droznosci tez mialam. Szczerze mowiac licze na to ze dzięki zastrzyka uda nam sie zajsc w ciaze naturalnie... Ale kazda opcje zaplodnienia biore pod uwagę
 
Mogę wstawić tu wyniki męża? Zerkniesz? Patrze i widze ze były robione na koniec 2021 roku wiec zrobimy nowe badanie przed wizytą w klinice. Ja musze zrobić amh w takim razie, tarczyce zawsze mialam dobra i badanie droznosci tez mialam. Szczerze mowiac licze na to ze dzięki zastrzyka uda nam sie zajsc w ciaze naturalnie... Ale kazda opcje zaplodnienia biore pod uwagę
Widocznie lekarz stwierdził cos nie tak skoro kazal sie udac na usg męża
 
Mogę wstawić tu wyniki męża? Zerkniesz? Patrze i widze ze były robione na koniec 2021 roku wiec zrobimy nowe badanie przed wizytą w klinice. Ja musze zrobić amh w takim razie, tarczyce zawsze mialam dobra i badanie droznosci tez mialam. Szczerze mowiac licze na to ze dzięki zastrzyka uda nam sie zajsc w ciaze naturalnie... Ale kazda opcje zaplodnienia biore pod uwagę
Wyślij na priv
Edit: możesz tez tutaj jeżeli nie ma problemu.
 
.
 

Załączniki

  • IMG_20220829_191252.jpg
    IMG_20220829_191252.jpg
    184,3 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry