reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ZIMA naszych pociech

oooo super !!!! to muszę ich tutaj poszukać, bo nigdzie mi się w oczy nie rzuciły ;)
Dzięki osinka i kasia... :-):-):-)

Dobra lecę...ale rozstać się z wami coś dziś nie mogę :tak: a ucho bardziej daje znać o sobie i już pół głowy mnie boli grrrrr
Buziaki gorące :-)
 
reklama
kacper butow z bartka nie ma bo tu tej firmy nie widzialam,a mieszkajac w pl nie wiem czy kupowalabym co chwila buty za przeszlo 100-na rynku jest wiecej butow spelniajacych wymogi zdrowej stopy lacznie z logo
emcia polec mi kochana jakas firme tutaj bo ja kompletnie nie wiem-patrzylam tylko w next,mothercare-tylko nie wiem czy butki samtad sa ok.wiesz musze przyznac ze kacper w marcu zgubil czapke i juz od tamtej pory nie mial-jak byl wiaterek biegal z kapturkiem.no ale pogoda juz nieciekawa jest

tatus dzis kupil mu zajefajny komplecik-czapa rekawiczki i szal
na razie ma adidaski ale po dzisiejszym spacerku nozki mu zmarzly i nie wiem chyba juz kupie jakies cieplejsze,
 
inkaa - my kupiliśmy latem jesienne adidaski z addidasa, skórzane, leciutkie, miękkie, szerokie, probilowane, z przeszyciem usztywnijącym po bokach pięty - przecenione na 70 zł - półtora rozmiaru za duże - teraz są jak znalazł i są super, poza tym śliczne - w sportowych sklepach można wypatrzeć fajne przeceny

bartka nie kupuję bo mi akurat te buty się nie podobają i są za ciężkie i za sztywne, może dobre do korygowania jak zaczynają się problemy

na zimę nawet jeszcze nie myślałam - kupię jak się zrobi zimno bo nie uśmiecha mi się dwa razy za nie płacić

sandały miałam ecco, mega drogie i takie sobie - więcej sandałów z piętami nie kupuję, w przyszłym roku Maks już będzie wystarczająco duży na sandałki - "paseczki"
 
Do góry