reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ZIMA naszych pociech

Osinka - są super!!!!!
też kupimy - to już będzie nasza 3 para, ale Maksikowi stópki szybko marzną.
 
reklama
ja mieszkam w niemczech i kupuje wiekszosc zeczy dla dziecka na ebay-u, tutaj w sklepach dziecinnych mozna wszedzie kupic , tylko sa dosyc drogie. Mmysle ze w polsce na alegro czy w sklepach tez sa.
Naprawde polecam taki spiworek , jest cieplutki jak kolderka a dziecko sie nie rozkopie i cala nocke spi w cieplym :happy:

Asia21 gdzie mozna kupic czy zamowi taki termo spiworek??
 
dziekuje za odpowiedz poszukamy wlasnie o czyms takim myslalam juzs sie zastanawialam zeby na zime poduszke podgrzewana gdzies zainstalowac hihi
 
A mój Szymon nadal śpi tylko w pajacyku - u nie ma mowy o przykryciu i nieważne czy to jest kocyk czy coś cięższego. Poza tym gdy jest grubiej ubrany to strasznie się poci, więc uznałam, że mu to po prostu nie potrzebne. Dodam, że nawet jeszcze kaloryferów w tym sezonie nie odkręciliśmy :)
 
Właśnie, jak ubieracie swoje maluchy na noc???? W pokoju gdzie śpi Mateusz jest 20-22 stopnie i ma na sobie body z długim rękawę i piżamkę. Nie poci się więc chyba nie jest mu za ciepło
 
reklama
Piotrek śpi w bodziaku i śpiochach lub w samym pajacu. w takim stroju pakuję go do cieniuteńkiego spiworka (dwie warstwy materiału), bo pod kocem nie sposób go utrzymać bez rozkopywania.
 
Do góry