reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ZIMA naszych pociech

Misiek śpi w pajacyku, przykryty kołderką, i w ogóle się nie odkrywa... czasem nawet naciąga sobie kołderkę pod sam nos i tak śpi, i z reguły na plecach albo na boczku...
 
reklama
Brian spi w spioszkach przykrywam go kocykiem poniewaz zawsze sie przytula do niego i trzyma miedzy raczkami i na to kolderke:-)a jak mu za goraco to kolderke skopie i ma kocyk:tak:
 
Ja dziś standardowo ubrałam Muszka w kaftanik i spodenki bez skarpetek. I spał z nami bo odkąd zasnął to budził się co godzina więc o 23.00 skapitulowałam i wzięłam go do nas. Oczywiście też się budził co godzina i za każdym razem dostawał cyca ale w pewnym momencie jak spał, to czoło miał tak spocone, że byłam w szoku. Zdjęłam mu spodenki a i tak przez całą noc miał mokre plecki :sick: I nie wiem czy z tego powodu noc była niespokojna czy ja coś zjadłam, bo wczoraj bolał mnie żołądek :wściekła/y: W nocy Muszek nie spał między 2.30 a 3.30 a potem już się obudził o 5.30 i teraz oczywiście buszuje na całego a my z mężem przysypiamy :dry:
Pozdrawiam
 
ch_aga znam to znam, tzn. te poranne wstawanie;-) Może Mateuszek w ciągu dnia dłużej pośpi a Wy razem z nim:tak:
 
Pierwsza drzemka już zaliczona ale z rana Mateuszek śpi tylko pół godzinki więc nie opłacało mi się kłaść a popołudniowa drzemka jest na dworze więc też nie odeśpię :sick: Jakoś przeżyję :-(
Pozdrawiam
 
A Filip od trzech dni śpi od po 12 godzin :D Dziś spał od 20:30 do 7:50 :) Jednak od kiedy śpimy w drugim pokoju ma ciszę, niczym nie zmąconą i śpi ładnie. W dzięn za to może nawet radio grać , a Filip i tak się zdrzemnie :)
 
Catherinka u nas chyba spanie w drugim pokoju i tak nie zdałoby egzaminu bo czasem jak Mateusz zaśnie a my jesteśmy w drugim pokoju i oglądamy telewizję (po cichu) to on się budzi.
Filipek ale śpioch z Ciebie. Dobrze że dajesz mamusi i tatusiowi się wyspać, bo po tym maratonie to naprawdę na to zasługują:tak:
 
reklama
Pierwsza drzemka już zaliczona ale z rana Mateuszek śpi tylko pół godzinki więc nie opłacało mi się kłaść a popołudniowa drzemka jest na dworze więc też nie odeśpię :sick: Jakoś przeżyję :-(
Pozdrawiam

u nas tak samo, pierwsza drzemka 30 min ok 10 a druga ok 14 1-2 godziny na dworze :-) a dzisiaj w nocy tez pobudki co 3 godziny przez cala noc :-(
 
Do góry