reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze 4 kólka - na co sie zdecydować?

Marita Wózki z tej firmy były pierwszymi jakie oglądaliśmy w sklepie. Też nam się podobają, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy się na żaden model.
 
reklama
Pasklilia pisze:
boje sie o te rozkrzyczane kolorki jak beda wygladaly po slonecznym lecie...

Nie ma strachu ... wątpię by po lecie dziecko się mieściło w tej gondolce, pewnie już dawną przesiądzie się na spacerówkę, by podziwiać piękny świat poza łonem mamusi :)

A co do nosidełek na szelkach to można je stosować od czasu, gdy dziecko samo trzyma główkę, a z tego co wiem Zosia nie ma z tym problemów. Ona już kilka tyg. po urodzeniu próbowała się przewrócić z plecków na brzusio ... jest wygimnastykowana po mamusi no i może troszkę po tatusiu ;) Pozdrawiam Aniu :-*
 
marita21 Ja sama posiadam taki wózek tylko czerwony z czarnymi lamówkami :) A ten wózek w kolorze niebieskim lub różowym wygląda superrr
A tak wygląda mój wraz z zawartością w gondolce (nosidełko)
 
MariaOla:)
Poleciłam nosidełko, bo nam bardzo służyło i w dalszym ciągu się sprawdza, mała czuje się w nim bardzo dobrze, waściwie tak samo jak noszona na rękach. Jakby to było z chustą, nie wiem.
A jeśli chodzi o to co dobre i co ma wielu zwolenników, a co nie, prawda jest taka, że rzeczywistość sama to weryfikuje. Dziecko jest dzieckiem, jest istotką z charakterem i niestety, a może stety nie da rady zamknąć go w książkowe schematy.
 
annamaria, mysle ze tu nie chodzi o ksiazkowe schematy, a o to, ze warto uniknac schorzen, ktore moze spowodowac zbyt wczesne, lub zbyt czeste noszenie dziecka w nosidle w pozycji wiszacej. Z punktu widzenia izjo fizykoterapeutow produkt ten jest chybiony. A maluszka mozna przyzwyczaic odrazu do chusty..
 
i w tym miejscu możemy znowu dyskutować:), czy nosidło (chusta) sporadycznie, czy często. Zosia jest noszona w nosidle od czasu do czasu, generalnie wtedy, kiedy wiem, że z wózkiem bedzie kłopot.
A swoją drogą ciekawe, kiedy chusta doczeka sie krytyki?
Dobra już kończę z tymi wywodami, wiadomym jest, że dzidziole najważniejsze i każda z nas chce jak najlepiej:)
 
Eeeeee tam babeczki, niebawem będziemy mieć swoje i będziemy mamować pełną gębą :)
Do wszystkiego trzeba podchodzić z umiarem ... ten sam fizykoterapeuta wykluczył chodzik, bo bioderka itp. a wiele dzieciaczków od lat ich używała i nic im się nie dzieje. Wszystko trzeba dopasować do dziecka, bo każde jest inne.

xmamuśka ..... fajna zawartość :) :) :)
 
MariaOla widzę, że oglądałaś nowy odcinek "Mamo już jestem". Ja też go oglądałam, ale niestety nic mi nie wyjaśnił na temat kupowania smoczków, bo nadal nie wiem jaki kupić: silikonowy czy kauczukowy i jakiego kształtu. Oni nie powiedzieli nic konkretnego na ten temat. Co ty na to? Jaki wybierzesz dla swojego maluszka? A może inne dziewczyny coś poradzą?
 
reklama
Jeśli chodzi o smoczek to polecam silikonowy, w żadnym wypadku lateksowy ponieważ one bardzo szybko się psuja. Robią się klejące
 
Do góry