reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze buciki

Mam pytanie do mam, które postawiły na attipasy: czy Wasze dzieci nosiły je bez wkładek? Zamówiłam, dziś przyszły, patrzę, a w środku nie ma wkładek. Trochę o nich czytałam, nigdzie nie było napisane, że muszą być, jedynie jak chłodniej itp. Ale czy dzieciom jest w tym wygodnie bez wkładek na bosą stópkę na przykład?
 
reklama
Mam pytanie do mam, które postawiły na attipasy: czy Wasze dzieci nosiły je bez wkładek? Zamówiłam, dziś przyszły, patrzę, a w środku nie ma wkładek. Trochę o nich czytałam, nigdzie nie było napisane, że muszą być, jedynie jak chłodniej itp. Ale czy dzieciom jest w tym wygodnie bez wkładek na bosą stópkę na przykład?
Mój nie narzekał, ale zawsze byl w skarpetce..
Edit. Nie używaliśmy wkładek.
 
Mam pytanie do mam, które postawiły na attipasy: czy Wasze dzieci nosiły je bez wkładek? Zamówiłam, dziś przyszły, patrzę, a w środku nie ma wkładek. Trochę o nich czytałam, nigdzie nie było napisane, że muszą być, jedynie jak chłodniej itp. Ale czy dzieciom jest w tym wygodnie bez wkładek na bosą stópkę na przykład?
Myślę, że im wygodnie. Ja kupowałam attipasy na wiosnę, już drugą parę i w tej drugiej chodziła bez wkładki. Na następną wiosnę też kupię, o ile będzie jeszcze jej rozmiar.

Co do pierwszych butów, to dałam się kiedyś oczarować znajomej, która wmówiła mi, że pierwsze buty tylko drogie, skórzane, znanej marki, itp. I niestety się rozczarowałam, kupowałam jak fanatyczka właśnie drogie i znane, a hitem były butki nieznanej firmy z lokalnego sklepu za 54 złote. Także ja już przy drugim dziecku nie będę wydawać niepotrzebnie pieniędzy i kopać w internecie szukając włoskich butków, które niespecjalnie odpowiadają mojemu dziecku.
 
A czy gdzieś jest informacja, po co one mają aż tak szeroką podeszwę w palcach? Nigdzie się nie natknęłam. Ciekawa jestem, czy to taki "design" czy ma ten kształt swoje uzasadnienie hmm zdrowotne. Szczerze mówiąc w ogóle mi się to nie podoba, kojarzy mi się z butami klauna 🙈
 
A czy gdzieś jest informacja, po co one mają aż tak szeroką podeszwę w palcach? Nigdzie się nie natknęłam. Ciekawa jestem, czy to taki "design" czy ma ten kształt swoje uzasadnienie hmm zdrowotne. Szczerze mówiąc w ogóle mi się to nie podoba, kojarzy mi się z butami klauna 🙈
Po to, żeby nie ściskać paluszków, wszystko jest napisane na ich stronie.
 
Ja kupiłam je córce jako kapcie i założyła je może 3 razy na nogi. Raczej jej nie odpowiadają. I jeżeli na dwór to tylko jak jest sucho.
 
Moze jeszcze ktos w temat zagląda bo nie chce powielac. Zastanawiam sie nad butami, corka zaczyna dreptac i na spacerach ciezko ja bez butow puscic. Potrzebuje buciki w malym rozmiarze chyba ok 17 by wychodzilo, dlugosc stopki 10,3 cm. Moze macie cos do polecenia, najlepiej sandalki bo cieplo :-)
 
Ktoś chyba polecał attipas. U mnie się nie sprawdziły. Miałam dwie pary i tak sobie wypadły. Mogę polecić natomiast buty Gucio.
 
Ktoś chyba polecał attipas. U mnie się nie sprawdziły. Miałam dwie pary i tak sobie wypadły. Mogę polecić natomiast buty Gucio.
Wlasnie najwiekszy problem mam z rozmiarem. Te gucio zaczynaja sie od 18 gdzie dlugosc stopki dziecka jest 11 cm moja ma 10,3 i może to byc troche za duzy rozmiar. Cieszko mi wlasnie mniejsze znaleźć z tych polecanych firm.
 
reklama
Wlasnie najwiekszy problem mam z rozmiarem. Te gucio zaczynaja sie od 18 gdzie dlugosc stopki dziecka jest 11 cm moja ma 10,3 i może to byc troche za duzy rozmiar. Cieszko mi wlasnie mniejsze znaleźć z tych polecanych firm.
Zwykle zaleca się wziąć buty pół cm większe, więc może rozmiar będzie ok.
 
Do góry