reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Buciki:-)

Magda a czemu jak dziecko ma chodzic po podlozu twardym to powinno miec buciki? Czyli jak mały bedzie chodzic mi np.po kuchni to mam mu buciki ubierac ? :)

a te buciki super!!!!!!!
Kilolek weszłam w ten link i faktycznie niezłe te bucik. Dzieki :)
 
reklama
Hej,
Ja małej kupiłam buciki z firmy befado. Są swietne i to jedyne buciki w ktorych chce chodzic. Musi byc usztywniona kostka!! A co do tego co zdrowsze czy boso, czy w bucikach, to jesli dziecko ma chodzic po podłożu twardym np. kafelki, beton, panele to koniecznie musi miec buciki na nóżkach, jesli po dywanie moze chodzic na boso (dzieki temu nie ma płaskostopia) Moja Lena nie chciała chodzic w butach i był ogromny płacz kiedy chciałam jej założyć. Teraz kiedy kupiłam jej te z befado to biega w nich wszedzie i na dworze i w domu. Dziecku musza buciki spasowac. Mała miała chyba z 10 par i ani jedne nie pasowały. To jest link do bucików ktore kupilam malej. Nowa kolekcja! Papcie dziewczece Befado 20 (1195413544) - Aukcje internetowe Allegro cenowo nie sa za drogie, ja kupilam w Cieszynie za 25zl

magda na pewno? wydaje mi sie z dzieci powinny wlasnie duzo na bosaka zeby nie miec plaskostopia, nie wazne jakie podloze...
 
Nefre nie wiem , czy jestem doswiadczona mama , ale moj syn juz dosc dlugi czas raczkuje. Mysle , ze te nakolanniki to zbedny wydatek. Jak dziecko ma raczkowac to zadne nakolanniki mu tego nie zagwarantuja. A jesli chodzi o zdarte kolanka - polecam po prostu dresy i problem z glowy :)
 
Dziunka chyba wrzucała fajne rajtuzki do raczkowania:-) Moje dziecko natychmiast by zdjeło te ochraniacze :-/
Mój też smiga w dresikach po domu ,bo aż skrzypi przy pełzaniu /raczkowaniu:-)
 
Kurczę fajne te zakolanki. Nie wiedzialam ze coś takiego istnieje wow! Myślę ze to super pomysl na gorące dni kiedy dziecko nie musi w spodenkach chodzic po domku a gołe nóżki po terakocie nie bardzo. Mój Synek teraz chodzi w dresikach, mamy chłodny dom więc nawet jak upał na dworzu pomyka w nich, raz grubsze, raz ciensze. Szczerze powiem ze gdybym zobaczyła w sklepie te nakolanki pewnie bym się skusiła....i być może jak większość zakupów leżałoby to w szafie ;p
 
Ja jeszcze nad bucikami nie myśle ale póki co obkupiłam małego na jesień. Wydałam w Pepco 180 zł ale troche tego jest, m.in. 2 dresy, 2 komplety bluzeczka ze spodenkami sztruksowymi, jeansy i kilka bluzeczek. Póki co na start jesiennej pogody jest.W sklepie byłam z mamą i ona uparcie wyszukiwała ciuchów na 86 a ja cały czas jej tłumaczyłam, że mają być na 80 bo obecnie Konrad nosi 74. Oczywiście moja mama, że lepiej większe a ja, że owszem ale bez przesady. Dopiero jak przymierzyłam dla jej spokoju spodnie 86 to zobaczyła, że jednak dużo za duże... :)))
 
nie znam sie na tym za bardzo, ale wyczytalam tak na necie i rozmawialam z lekarka i potwierdzila, na boso po dywanie, po panelach itp. w bucikach. Zapytajcie najlepiej swojego lekarza. Ja pytalam bo mala jak wiecie szybko zaczela chodzic i balam sie o jej nozki. A zaczelo sie od tego ze tez szukalam info na temat pierwszych butow do chodzenia i tak pisalo na necie i w mojej madrej ksiazce pt. "pierwszy rok zycia dziecka":) Jak znajde cytat dokladny to Wam napisze co i jak:)
 
nasza rehabilitantka twierdzi, ze najlepiej boso - po róznym podlożu.
Pierwszy raz słyszę, ze na twardym tylko w butach.

Magda piszesz, że but musi mieć usztywniona kostkę ale te co ty dajesz nie mają usztywnionej kostki tylko pietę
 
reklama
Do góry