reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze buty- jakie warto kupic?

reklama
A słyszalyscie o befado?

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom

Zawsze kupowałam ich kapcie dla naszej Małej - mają wysokie podbicie w pięcie i duży wybór (np. palcami lub bez, z paskiem lub bez, ocieplane lub nie itp.). Z czystym sercem polecam :)


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Zawsze kupowałam ich kapcie dla naszej Małej - mają wysokie podbicie w pięcie i duży wybór (np. palcami lub bez, z paskiem lub bez, ocieplane lub nie itp.). Z czystym sercem polecam :)


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Właśnie tez mam tej firmy buciki na dwór i planuje kupić sandałki jakies od nich i szukałam opini:)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez polecam befado, nasz ortopeda tez na wizycie chwalił że ładnie wyprofilowane i dobra wkładka. No i ceny rozsądne bo nowa kolekcja 40-80 zł a jak kupuje papcie po domu to z reguły z poprzedniej kolekcji i płace 20-40 zł.
 
I sandałki tez miałam w zeszłym roku materiałowe 40 zł, a w tym roku skórzane 60 zł. Jestem zadowolona, tym bardziej że zależało mi na częściowo zabudowanych przodach bo nasza mała mimo że ma prawie 2 lata to pod nogi nie patrzy i jeszcze jej się zdarzy w coś kopnąć :)
a kupisz i z zabudowanym przodem i te standardowe sandałki u nich.
 
Do góry