reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze buty - kiedykupić, jakie i gdzie

Ale niektóre męskie dla dziewczynek też oblecą. Może wybiorę się w tym tygodniu do Befado, spacerkiem do fabryki mamy jakieś pół godziny. Marysia wszystko musi jednak zmierzyć.
 
reklama
A Mati na teraz ma trampki
Katalog: Dzieci / Lasocki Kids / 308455

a ma jeszcze takie przejsciówki wiosenno/jesienne action boy z ccc ale to na chłodniejsze dni, o dokładnie taki wzór
ACTION BOY PÓŁBUTY WIOSNA CCC j.NOWE ZDJĘCIA TANI (3232313210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

sandałki tego typu tylko inny wzór i kolor:
Katalog: Dzieci / Lasocki Kids / 310029
tylko nie pomyslałam ze te sandały bez twardego zapietka :sorry2::baffled:

A po domu własnie od dziś smiga w takich:
CHŁOPIĘCE kapcie DZIECIĘCE obuwie domowe RENBUT 23 (3191094512) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Także dziecię obkupione w buty do jesieni, a nawet zimy ;-)
 
jakie macie buty na jesień? Szukam pinie czegoś dobrego i taniego:zawstydzona/y: wiem, wiem... marzenie.
Chciałam być sprytna i od razu kupić dei-texy, jak na zimę. Marysia przechodziła w nich całą zeszłą zimę i polowę wiosny, były super. Nie są mocno ocieplane, ale nie przemakają, dobrze oddychały i noga jej się nie pociła nawet przy +10C. Ale kurde, weszłam do Deichmanna dzisiaj i te deitexy są jakieś wyjątkowo brzydkie w tym roku. Poza tym nie mogłam ich zgrać rozmiarowo, bo z miarki Marysi wyszedł rozmiar 24 (!!!) więc na wyrost chciałam kpić 25. Ale 25 były zdecydwanie za duże, nie mogła w nich chodzić, a 24 w zasadzie na styk. No i dupa, jest zimno a ja nie mam dla niej butów.
 
trasiu my mamy takie teraz:
Buty wysokie turystyczne junior Forclaz 50 QUECHUA - Turystyka junior Turystyka...
i uważam, że spełniają kryteria - dobre i tanie... uważam, że jakość za tę cenę super! do konkretnej zimy na pewno w nich Kubi dociągnie, bo zawsze ma bardzo ciepłe stópki jak je nosi... wiadomo chciałabym coś lepszego i bardziej renomowanego, ale niestety tej jesieni nas nie stać :zawstydzona/y: ale z tego zakupu i tak jestem mega zadowolona... te mniejsze rozmiary są na rzepy
 
reklama
ja jakoś nie jestem przekonana czy one się nadają na zimę dla takiego malucha... moja siostrzenica w zimie nigdy w nich nie zmarzła, ale ja mam zamiar bacznie obserwować jak się butki będą sprawować wraz ze spadkiem temp! na chłodną jesień na razie polecam!
 
Do góry