reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze buty - kiedykupić, jakie i gdzie

felka dzięki, ale w Bartku Marysia się topi. Są dla nie za szerokie, ma bardzo wąską stópkę. No i cenowo Bartek też trochę marnie.
kasiawilde miałam na myśli ogólnie buty tej firmy, nie ten model co ty. Oni mają po prostu buty na zimę, kozaki itp.
 
reklama
Trasiu my kupiliśmy super buty niemieckiej firmy bama o tej
Reno - Kleinkinder - Kinder - Schuhe - Reno Online-Shop für Marken-Schuhe
a dokładnie takie
Schuhe von bama my little first zu verkaufen, Gut erhalten, CHF 15.- | piazza.ch
kupiłam je w Czechach w Ostravie (nie macie aż tak daleko) zapłaciłam w przeliczeniu na polskie 102 zł z groszami, są świetne, Mati w nich śmigał po górach a teraz w nich chodzi i nóżkę ma cieplutką po wyciągnięciu całe ze skóry oddychające - świetne po prostu!
na pewno pojade tam po zimowe
w centrum handlowym Forum Nova Karolina w Ostravie
 
Moje dzieci mają śniegowce marki Demar - SUPER buciki. Wiele pozytywnych opinii w internecie i faktycznie sprawdzają się. Wcześniej miałam jakiś model z marketu i rozpadły się na nogach mojego dziecka po tygodniu :(
Zawzięłam się i poszukałam w internecie, bo u mnie w okolicy są sklepy dla dzieci, ale żaden nie miał tej marki.
Jeśli któraś z Was jeszcze ma podobny problem, że nie możecie znaleźć takich śniegowców to polecam zajrzeć:
Obuwie zimowe dla dzieci - sprawdź NASZE niskie ceny - Asport.pl
 
My w tym roku kupiliśmy Nince falcony - dość drogie, ale np.wełna naturalna nie syntetyk (noga się tak nie spoci), fajne "noski" szerokie, no i 2w1, bo kozaki i śniegowce w jednym.
Leo zimowych jeszcze nie ma, najchętniej kupiłabym takie same.
 
No wlasnie- gdzie w tym roku kupujecie sandaly? Szczegolnie dla dziewczynek r25-26 bo szukam szukam i nic nadzwyczajnego nie znalazlam...
 
reklama
Do góry