reklama

Pierwsze buty - kiedykupić, jakie i gdzie

reklama

MajeczkaPL

Zaangażowana w BB
Od
1 Maj 2015
Odpowiedzi
0
ja kocham conversy:) no ale pierwsze buty to musza byc z prawdziwego zdarzenia, dobre ma bartek, stopa ma prawidlowe oparcie, musimy pamietac ze dopiero sie rozwija i trzeba jej zapewnic komfort, by potem nie leczyc np. plaskostopia

Od
27 Styczeń 2014
Odpowiedzi
0
moj synek ma wlasnie sandalki na lato z bartka, ten model mial certyfikat zdrowej stopy wiec sie zedcydowalam, palce sa czesciowo odkryte, skora-wiec stopa oddych a podeszwa jest elastyczna, na to zwracalam uwage

Od
9 Maj 2016
Odpowiedzi
0
Ja teraz poluje na buty w góry. Znacie jakieś sklepy turystyczne z dobrym wyborem na które warto zaglądnąć? :) Myślałem póki co nad Meindlami Borneo (Link do: Buty Borneo 2 MFS Meindl / Buty Trekkingowe / BUTY / TURYSTYKA - Sklep górski Alpintech) Dosyć drogie, ale myślę, że akurat w tym przypadku za coś się płaci ;) jak myślcie?
Ja polecam Ci buty trekkingowe z 8a.pl, sama sobie kupiłam, męzowi również. Jesteśmy straaasznie zadowoleni

ironia

Mamusia Benia
Od
4 Listopad 2010
Miasto
Kraków
Odpowiedzi
0
Jeśli chodzi o pierwsze buciki do nauki chodzenia to polecam buciki walkkings, bo są genialnie wykonane. Nie dość, że materiał, z jakich je wyprodukowano jest świetny, to mają też innowacyjny system zapinania, który ułatwia dzieciom ich zakładanie i jest super bezpieczny. No i mają piekne modele, w cudnych kolorach!

reklama
Od
13 Lipiec 2017
Odpowiedzi
1
Ostatnio zamawiałam w sieci w sklepie e-butydladzieci. Który poleciła mi znajoma: dobre ceny, duży wybór dobrych producentów oraz szybka wysyłka. Najlepsze będą buty sznurowane. Dzięki sznurowaniu but jest stabilny i dobrze dopasowany do nóg dziecka (zarówno tych pulchniejszych, jak i szczuplejszych). Dobrym wyborem będą także buty na rzepy. Choć te zazwyczaj wybierają rodzice starszych dzieci, które już same wkładają i zdejmują obuwie
Warto jest dobrać odpowiedni rozmiar. Trzeba wziąc pod uwage to, ze stópka dziecka bardzo szybko rośnie!

Ostatnia edycja:
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test