reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze buty - kiedykupić, jakie i gdzie

reklama
ja kocham conversy:) no ale pierwsze buty to musza byc z prawdziwego zdarzenia, dobre ma bartek, stopa ma prawidlowe oparcie, musimy pamietac ze dopiero sie rozwija i trzeba jej zapewnic komfort, by potem nie leczyc np. plaskostopia
 
moj synek ma wlasnie sandalki na lato z bartka, ten model mial certyfikat zdrowej stopy wiec sie zedcydowalam, palce sa czesciowo odkryte, skora-wiec stopa oddych a podeszwa jest elastyczna, na to zwracalam uwage
 
Ja teraz poluje na buty w góry. Znacie jakieś sklepy turystyczne z dobrym wyborem na które warto zaglądnąć? :) Myślałem póki co nad Meindlami Borneo (Link do: Buty Borneo 2 MFS Meindl / Buty Trekkingowe / BUTY / TURYSTYKA - Sklep górski Alpintech) Dosyć drogie, ale myślę, że akurat w tym przypadku za coś się płaci ;) jak myślcie?
Ja polecam Ci buty trekkingowe z 8a.pl, sama sobie kupiłam, męzowi również. Jesteśmy straaasznie zadowoleni
 
Nie nie, bez mierzenia to ja nie kupuję. Jak już mam sprawdzony model, to pewnie, domawiam ze sklepu internetowego, z bucikami Memo tak robię:)
 
Jeśli chodzi o pierwsze buciki do nauki chodzenia to polecam buciki walkkings, bo są genialnie wykonane. Nie dość, że materiał, z jakich je wyprodukowano jest świetny, to mają też innowacyjny system zapinania, który ułatwia dzieciom ich zakładanie i jest super bezpieczny. No i mają piekne modele, w cudnych kolorach!
 
reklama
Do góry