reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cc drugie siłami natury?

reklama
Decyzja podjęta. Idę na naturalny. Oprocz blizny nie mam zadnych przeciwskanian. Sprobuje zaczac rodzic z prywatna polozna ktora zna moja sytuacje i przy braku postepu pprodu nie bedziemy robic nic na sile tylko od razu na stół. Mam nadzieję że będzie dobrze. Dzięki dziewczyny.
 
Strona główna | NATURALNIE PO CESARCE


Ja planowałam rodzić naturalnie jedno i drugie, wprawdzie nie wyszło, ale wierzę, że z trzecim się uda ;-)

Ja mam taką sytuację, że dwa razy miałam cc i usłyszałam, ze po dwóch cc żaden lekarz nie zgodzi się na poród sn. Także nie wiem czy będzie to możliwe w Twoim przypadku, chyba że nie mieszkasz w Polsce (podobno u nas to taki problem) albo masz lekarza, który na to się zgodzi. Jeśli to drugie to poproszę o jakiś namiar bo ja aktualnie jestem w 18 tygodniu ciąży i chciałabym spróbować porodu sn tylko jakoś lekarza entuzjasty brak...

anoula82 - powodzenia!!!!
 
W Polsce też się da. Niestety nie wszędzie. Ale czego to kobieta nie zrobi, by rodzić tam gdzie chce. Niektóre nawet mieszkanie wynajmują w okolicy, gdy są z drugiego końca kraju.
poród drogami natury po 2 cc | NATURALNIE PO CESARCE

Właśnie o to chodzi, że szukam lekarza, który mnie wesprze i powie, że chętnie spróbuje bo na poród w domu to w życiu się nie odważę.
Idę na kolejną już konsultację, tym razem do lekarza polecanego przez dziewczyny z forum. Zobaczymy co on powie...
 
Doris,

chciałam Ci podeslaś tego samego linka co Megami ;-)

Spróbuj przez tę stronę poszukać lekarza i... daj znać ;-)

Mój lekarz, który prowadził mi obie ciąże to złoty człowiek i cudowny lekarz, ale mam wątpliwości czy mi poprowadzi trzecią ciążę do porodu sn.
Ale nie tracę nadziei, jezcze w ciąży nei jestem ;-)

CC wbrew Twojej woli nie zrobią. A dziecko urodzi się sn tak czy inaczej.
Planuję przygotowywać się do hipnoporodu i mieć przy nim doulę.

Noooo, tylko najpierw w ciążę zajdę ;-)




Anoula,
a jak tam u Ciebie? ;>
 
reklama
Ja urodziłam pierwsze dziecko przez CC, a drugie naturalnie. Odstęp 4 lata. Za każdym razem lekarz sugerował żeby zacząć od porodu naturalnego i sprawdzać, co się będzie działo, bo miałam wskazanie do cesarki. Za pierwszym razem skończyło się operacją, bo tętno dziecka spadało do 0. Za drugim razem było dosyć dramatycznie, ale urodziłam naturalnie.

Nauczyłam się, że najważniejsze jest bezpieczeństwo kobiety i maluszka. Jeśli w trakcie się okaże, że coś idzie nie tak i musisz trafić na blok operacyjny to po prostu przyjmij to i już. A jeśli lekarze przed porodem widzą przeciwwskazania, to dowiedz się, jakie i jak wygląda poród po cesarskim cięciu.
 
Do góry