reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

reklama
A o to nasz wózio:) w końcu m się doczekał:)
Patrzcie na moją kotke, ta to zawsze świetnie wyjdzie na zdjeciach:-D
 

Załączniki

  • 040.jpg
    040.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 196
  • 035.jpg
    035.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 179
  • 036.jpg
    036.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 181
Kotka ma super świecące oczy....może mysli ze to wózio dla niej i zaciesza:-)

A wozek super....tez mysleliśmy nad tym kolorem ale zrezygnowalismy ze wzgledu na ten zolty wklad,bo robaki bede sie do nie doczepiac ale kolorki bardzo fajne:-)

A powiedz mi czy raczka jest taka sztywna czy jak nia ruszasz to sie ugina...chodzi mi czy jak np bujasz wozkiem to ona jest na sztywno czy nie....nie wiem czy dobrze wytlumaczylam o oc mi chodzi....:-)
 
hmmm bo nasza tak lata jakby....tylko nie mamy jej ustawionej na najwyzszy pozim tylko nizej bo ja jestem niska i mi tak wygodniej, ale mimo to powinna byc sztywna....chyba musimy przejechac sie do tego sklepu...

a jak masz gondole na tych adapterach na stelazu wozka to mozesz nia bujać? czy jak sama gondola poruszysz to ona sama sie rusza czy z calym stelazem?

Bo u nas sama sie rusza i moim zdaniem tez tak nie powinno byc...
 
malutka super ten wózio i podobny do mojego Mutsy:) przynajmniej gondola bo szara:) A kociskowi sie oczy zaświeciły bo pańcia przytargała jej nowe legowisko:)
 
reklama
Do góry