reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze dziecko po 30

domgro

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Sierpień 2020
Postów
15
Witajcie, mamy z mężem po 32 lata i zdecydowaliśmy się na pierwsze dziecko. Ciąża po 30 już nikogo nie dziwi w zasadzie, staramy się zdrowo żyć, nie mamy nałogów, ale też nie popadamy w skrajności. Czy są tu pary które również planowały po 30? Czy stosowały się do jakichś szczególnych zasad? Nie mówię tu o tych standardowych. Za którym razem się powiodło ?
 
reklama
Rozwiązanie
Hej ja mam 33 lata i obecnie jestem w 34tc [emoji16] mój M ma 41 lat to nasze pierwsze dziecko po 9 latach starań udalo się bez żadnych leków i leczenia [emoji16][emoji106][emoji123] po prostu odpuściliśmy i bum jest nie bawem córcia będzie z nami [emoji3590]
reklama
Hej. Ja mam 31 rocznikowo i tez dopiero zaczęliśmy się starać jak miałam 29. Zawsze jeśli już planowaliśmy później:)


Niestety jeszcze nie udało się ale jestem dobrej myśli.
 
Ja zaszłam w ciążę mając 34 lata, urodziłam co prawda wcześniaka ale wszystko z nim póki co dobrze. Wcześniej starałam się o dziecko latami i nie trafiłam do żadnego konkretnego specjalisty, odpuściłam myśląc, że nie będę mieć dzieci.
to taka historia jak u nas 🙃 po 9 latach starań i wizytach u wielu lekarzy w końcu odpuściliśmy z myślą że jak uzbieramy trochę kasy to podejdziemy do in vitro a tu w maju okazało się że jestem w ciąży 😍 obecnie 23 tc ja mam 33 lata mój mąż 41 lat i w grudniu powitamy naszą córeczkę ❤️
 
Zaczęłam się starać jakoś po 30 ale bez większego ciśnienia. Po prawie siedmiu latach urodziłam zdrowa córkę. W dwa lata później synka. Obecnie to 11 miesięczny bobas. W przyszłym roku będę świętować 40 urodziny. Ciąża po 30 jest jak najbardziej możliwa i może obyć się bez komplikacji.
 
Bardzo dziękuję wszystkim za komentarze 😌Obecnie jestem przed owulacją ( planowo w środę ) i od piątku bez ciśnienia trwają starania w kierunku dzidziusia 💪💪
 
Ja zaczelam starac się w wieku 30 lat. Teraz mam 32, dwa poronienia na koncie i staramy sie dalej. W badaniach wyszło kilka problemów, ale niewielkich.
Jestesmy już pod opieką kliniki. Jak do końca roku się nie uda, to chciałabym spróbować sobie pomóc.
 
reklama
Hej ja mam 33 lata i obecnie jestem w 34tc [emoji16] mój M ma 41 lat to nasze pierwsze dziecko po 9 latach starań udalo się bez żadnych leków i leczenia [emoji16][emoji106][emoji123] po prostu odpuściliśmy i bum jest nie bawem córcia będzie z nami [emoji3590]
 
Rozwiązanie
Do góry