reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze hybrydy

Dołączył(a)
15 Czerwiec 2014
Postów
7
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem własnego zestawu do manicure hybrydowego. Robiłam kilka razy taki zabieg u kosmetyczki. Mam poczucie, że nie jest zbyt trudny i można nauczyć się go robić samodzielnie w warunkach domowych.
 
reklama
Polecam. Możesz spróbować najpierw na semilac'ach ;) Bardzo łatwe w "obsłudze". Tylko pamiętaj żeby nie piłować paznokci tylko zmatowić całą płytkę
 
Ja też nad tym myślę, jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Gdy malowałam sobie sama paznokcie po 4 dniach musiałam to robić od nowa, a wiadomo, że hybrydy trzymają się po kilka tygodni. Myślę też, że będzie to tańsze niż ciągłe wizyty u kosmetyczki.
 
Ja od 1,5 roku robię i polecam ! Wystarczy parę kolorów i ma się od razu, bez czekania fajny kolorek.
No i trzymają się do 4 tygodni ;)
 
Rób i nawet się nie zastanawiaj :) ja już póltora roku robie bez przerwy. Jest super wygodny. Przy zwykłym manicurze strasznie lamały mi się paznokcie a teraz sobie mogę zapuścić na jaką sobie chce długość :) jak szukasz dobry lakierów do kup sobie z Makear. Jest dosyć nowy i pewnie większość go nie zna ale jest rewelacyjny!! Te "popularne" nawet się do niego nie umywają
 
Rób i nawet się nie zastanawiaj :) ja już póltora roku robie bez przerwy. Jest super wygodny. Przy zwykłym manicurze strasznie lamały mi się paznokcie a teraz sobie mogę zapuścić na jaką sobie chce długość :) jak szukasz dobry lakierów do kup sobie z Makear. Jest dosyć nowy i pewnie większość go nie zna ale jest rewelacyjny!! Te "popularne" nawet się do niego nie umywają
zgadzam się hybrydy są idealne dla współczesnych kobiet które są zabiegane i nie mają na nic czasu. Maluje paznokcie raz na 3 tyg i mam spokój :) Słyszałam coś o tych lakierach z Makear, że mają dość szeroką ofertę i dużo nowości.
zgadzam się hybrydy są idealne dla współczesnych kobiet które są zabiegane i nie mają na nic czasu. Maluje paznokcie raz na 3 tyg i mam spokój :) Słyszałam coś o tych lakierach z Makear, że mają dość szeroką ofertę i dużo nowości.
 
Ale słyszałaś czy już ich próbowałaś? :) no co jak co ale makear faktycznie ma dużą ofertę kolorów :0 jest w czym wybierać
 
Zawsze w zestawie się opłaca bardziej ale Makear chyba nie ma zestawów. No ale jeśli zamówisz dużą liczbę produktów to na pewno będziesz mogla liczyć na jakiś rabat. Warto zapytać :)
 
reklama
Do góry