reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze hybrydy

Daj znać :) jestem ciekawa czy na kimś też zrobiły dobre wrażenie. Jak na razie semilaci odłożyłam w kąt i maluje tylko tymi makear :)
 
reklama
Daj znać :) jestem ciekawa czy na kimś też zrobiły dobre wrażenie. Jak na razie semilaci odłożyłam w kąt i maluje tylko tymi makear :)
jak sama malujesz nimi to już chyba nie muszę pisać bo opinię masz :) ale bądź co bądź szybko kryją i trzymają się naprawdę długo. U stóp mam już ok 4 tyg i wyglądają jakbym miała dopiero co zrobione.
 
Same robicie hybrydy? Podziwiam. Ja do tej pory nie umiem sobie dokładnie pomalować paznokci, nie mówiąc już o hybrydzie. Inna sprawa, że dopiero niedawno się do niej przekonałam, teraz nie wiem, po co i dlaczego tak długo czekałam :D U mnie wytrzymują też ok. 4 tygodni na dłoniach, na stopach trochę dłużej. To idealna opcja na lato, zwłaszcza jak pogoda zmienia się co kilka godzin
 
na początku może nie są idealne ale za 3-4 razem już dochodzisz do wprawy i w godzinę masz paznokcie zrobione. Kupując lampę i lakiery można sporo zaoszczędzić biorąc pod uwagę że lakiery np te makear są po 35 zł a jedna wizyta u kosmetyczki to koszt od 60zł.3 miesiące i cały zestaw się zwraca :)
 
Ja na początku z tymi zwykłymi lakierami z zestawu miałam problemu w nakładaniu bo się strasznie rozlewały na skórki i to brzydko wyglądało. A makear akurat ma super konsystencję i dobrze mi się go nakładało i ładnie wyglądał na paznokciach :) szybko się nauczyłam nim malować
 
Zgadzam się z @pipi123, początki faktycznie nie są łatwe, ale z czasem można się wprawić, wiem to po sobie. Od ponad roku sama nakładam sobie hybrydę, na początku trochę eksperymentowałam z lakierami. W końcu zostałam przy lakierach z indigo nails Link do: INDIGO NAILS Lakiery hybrydowe :: Indigo Gel Polish :: Szkolenia Jak dla mnie najlepsze, wysoka jakość, wybór kolorów duży i można tworzyć ciekawe efekty. Teraz spodobał mi się efekt szronu na paznokciach.
 
No fajnie wygląda ten efekt, też mi się podoba. Tym razem chyba pójdę do kosmetyczki i powiem jej, żeby coś wykombinowała z tym szronem na moim pazurkach :)
 
a makear ma te z efektem lustra? w sensie są takie jakby chromowane? myslalam, ze takie to naklejki tylko. co do sprawnosci w hybrydach, to moje do dzis idealne nie sa, jak u kosmetyczki, ale i nie najgorsze, robie hybrydy bo sie dlugo trzymaja i nie odpryskuja, pomaluje i mam z glowy
 
reklama
efekt lustra może być jako naklejka ale chyba i proszek można wetrzeć w lakier, tj syrenkę. Jeżeli chodzi o kocie oko to właśnie mam makear c11. Każdy w pracy pyta się o to za lakier :) Chyba kupie sobie jeszcze różowy. Wzorków nie umiem więc chociaż takie urozmaicenie :)
 
Do góry