reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze hybrydy

niee,co to za filozofia pomalować paznokcia i wsadzić w lampę? Makear o tyle są dobre bo same się poziomują tzn nie ma fal Dunaju na paznokciu i lakier nie rozlewa się na boki, pędzelek sam "idzie" po paznokciu.
 
reklama
trening czyni mistrza, spróbuj najpierw wzory rysować na kartce :)
ja mam ulubione lakiery hybrydowe z makear i też trochę mi zajęło zanim mój mani zaczął wyglądać tak jak powinien ;)
 
A to fakt, mam parę ich lakierów i fajnie się nimi maluje, to trzeba przyznać. Polubiłam ich profil na fejsie i super zdjęcia tam dodają. Już mam kilka propozycji na sylwestra :)
 
To nie wiedziałam... ale to tylko fanpage czy można tez zamawiać stamtąd? zawsze szukałam w drogeriach ich lakierów, ale rzadko można znaleźć, nawet tych lepszych, dlatego zamawiam raczej ze strony makear... Też szukam inspiracji na sylwestra :)
 
Ja tam zamawiam na stronie makear.pl. Ale na ich fanpage'u znajdziesz fajne inspiracje. Na sylwestra też na pewno coś znajdziesz :)
 
oj niestety mam słaby telefon więc i tak nie byłby efektu, na stronie makear możesz zobaczyć jak wygląda lub na fb chyba ktoś kiedyś wstawiał, polubiłam ich fanpage i chyba widziałam te termiczne lakiery :)
 
reklama
Do góry