reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze hybrydy

reklama
Wiesz co, moim zdaniem oszczędność przy samodzielnym robieniu hybryd jest spora. Ja kupiłam cały zestaw startowy z Semilaca i nauczyłam się robić pazurki właściwie z filmików w necie. Nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać:)

Polecam. Możesz spróbować najpierw na semilac'ach ;) Bardzo łatwe w "obsłudze". Tylko pamiętaj żeby nie piłować paznokci tylko zmatowić całą płytkę

Miałam podobny dylemat jakiś czas temu. Mój mąż pomógł mi go rozwiązać kupił mi zestaw startowy właśnie z semilaca jest cudowny. Później problem żeby zacząć ten pierwszy raz sama, ale podpatrzyłam filmiki w necie i teraz nie dość że robię sobie to jeszcze siostrze, mamie i koleżankom :D Teraz tylko co jakiś czas wchodzę na stronkę i kupuje nowe lakiery, bo jest tam w czym wybierać mają taką bogatą paletę kolorów, ale warto bo to co zaoszczędziłam na lataniu do salonu to fakt było warto spróbować.
 
Ja chodzę na hybrydy do kosmetyczki, jednak wolę żeby ktoś mi je zrobił profesjonalnie :) Są bardzo wygodne, bo długo się trzymają, wyglądają estetycznie i nic nie odpryskuje w końcu, tylko niestety paznokcie bardzo mi się od nich osłabiają, więc co jakiś czas robię sobie przerwę
 
Też kiedyś chodzilam do kosmetyczki ale jednak co dwa tygodnie wydawać blisko stówkę to trochę za duży wydatek, kupilam sobie zestaw mollon i robię sama :) całkiem nieźle mi to idzie, nawet mamie i teściowej robiłam na święta
 
Samodzielne robienie hybryd nie jest trudne, gdy ma się do tego odpowiednie produkty :) Najlepiej jest kupić wszystko jednej marki, u mnie się sprawdzają się hybrydy z effective nails, w dodatku są dla każdego - hipoalergiczne i w przystępnej cenie :)!
 
Samo robienie mani hybrydowego faktycznie trudne nie jest ale trzeba uważać podczas zdejmowania, żeby nie narażać płytki na długotrwałe działanie acetonu
 
A ja czekam właśnie na paczkę z zestawem do robienia hybryd i nie mogę się doczekać :) Jak dotąd hybrydy od czasu do czasu robiła mi przyjaciółka i czasem za mocno zmatowiła płytkę paznokcia, co skutkowało osłabienie paznokci, ale mam nadzieję, że jeśli będę robić to delikatniej, to nic złego się nie stanie.
 
Ja mam wrażenie, że to się wydaje, że to takie proste, ale jak się robi przedłużenie, to już na pewno proste nie jest. Moja koleżanka się uczy i robi mi 4 godziny! Bo zanim nada kształt, spiłuje... tak schodzi. No ale pewnie są osoby, które mają większy talent manualny to szybciej się uczą, niż uczyłabym się ja.
 
Wszystko w sumie zależy od zdolności, mi nigdy nie wychodziło malowanie paznokci zwykłym lakierem, z hybrydami jest tak samo, ale mam znajomą która robi to dorywczo - profesjonalnie, więc jestem uratowana :D
 
reklama
Ja sądzę, że w takich tematach warto się popytać znajomych. Z doświadczenia wiem, że to się naprawdę bardzo dobrze sprawdza :)
 
Do góry