reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

reklama
Katka uuu ... biedactwo sie nameczy :-(... duzo zdróweczka dla Zuzi i aby augumentin szybko zaczął działać :tak: ... i aby Haniutka sie nie zarazila :no:
 
W piatek odebrałam wynik ogólnego badania moczu Amelki -- leukocyty 10-20 w pw, w pojedynczych skupieniach do 50 :-(...nasza nefrolog orzekła że to zakażenie, potrzebny pilnie posiew i podawać Bactrim....
Posiew wyszedł podobno w normie (info telefoniczne), wczoraj jeszcze raz zawieźliśmy mocz na ogólne badanie (po 2 dawkach Bactrimu) i dziś w południe jadę odebrać wyniki....
Będę dzwonić do naszej dr i konsultować te wyniki....

Heh...pół roku spokoju było....najgorsze jest to że skoro nie ma bakterii które wywołują zum to skąd się biorą te leukocyty w moczu ????
 
Moniś trzymam kciuki,żeby bactrim pomógł:tak:.......tylko wiesz z tego co ja pamiętam to mnie kazali mocz pobierać po skonczeniu kuracji i to dopiero po kilku dniach,zeby wynik był wiarygodny:dry:
 
reklama
Mati załapał wirusowe zapalenie jamy ustnej, temperatura około 40 st., wymioty, nic nie je biedaczysko :-( u nas to już tradycja - na każde święta jakieś choróbsko :wściekła/y:
 
Do góry