reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

reklama
my to juz na szczęscie przechodzilismy najpierw mały potem ja :-(
i to przez dłuzszy czas
z małym byam na pogotowiu to przepisali mi jakies syropy i kazali gotowac zupki

5 łyżeczek ryżu
nózka z kurczaka
marchewka
to wszystko ugotować
dodać troche oliwy z oliwek i doprowadzic do wrzenia potem wszystko zmiksować .
 
U nas biegunki ciag dalszy:-(Dziewczyny co dajecie dzieciom do jedzenia jak maja biegunke:confused:

Jak Dawidek mial rotawirusa przy tym biegunki mocne do jedzenia dostawał kleik ryzowy, ryz i jagody (w kazdej postaci) ... oprócz tego lekarka przepisala mu mleko Bebilon MR - mozna kupic w aptece, ale nie wiem czy bez recepty - ale pewnie tak :tak:
i napewno duzo picia ... najlepiej niegazowana woda mineralna
 
Marika od 3 tygodni ma katar :baffled: raz słabnie raz się nasila... niestety od wczoraj się nasilił a w nocy bardzo kasłała. Dzis była u nas pediatra. Na szczescie to nic powaznego. Lekka infekcja górnych dróg oddechowych tyle ze przewlekla. Musi zostac przez tydzień w domku zeby to wyleczyc bo tak bedzie sie to ciagnac bez konca...
No i oczywiscie zeby nie było za kolorowo to od dzisiaj popołudniu ja ma gorączkę i boli mnie chyba kazda kość :crazy:
No to zdrówka dla wszystkich chorowitków!
Ide wskoczyc pod ciepłą kołderke i spac :tak:
 
zdrówka zdrówka zdrówka:-):-):-):-) nie chorować!!!!

u nas też nie sa fajnie,kaszel już trwa od ok 1,5 tyg i dzis dzwoniłam do pediatry i polecił zrobić badania w kierunku krztuśca:szok:poczytałam w sieci i sie wystraszyłam:rofl2::szok:
 
reklama
Kolezanka i jej coreczka miały krztusiec i opowiadała ze kaszel jes paskudny przy tej chorobie.Nie da sie spac.Ika uszy do gory...co moze lekarz przez telefon?Zaczniesz sie martwic jak postawi diagnoze:tak:Podobno jak sie szybko wykryje chorobe i poda odpowiedni antybiotyk to łagodniej sie przechodzi,dobrze wiec ze zllecił wam badania:tak:Trzymam kciuki,zeby to jednak nie było to.
 
Do góry