reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Szlachetne zdrowie....U nas byl spokoj...a dzis po wczorajszych skokach po kaluzach u Stasia wystapil katar cieknacy, i jest taki podrazniony, ale poza tym nic sie nie pojawia, takze moze na razie dam mu witaminke C i tyle. I jeszcze na brzuchu ma takie suche krostki, najpierw myslalam ze to go pampers obtarl, ale to jakos by inaczej wygladalo, narazie natluszczam kremem z witaminami i zobaczymy czy pomoze.
Zyczymy zdrowia chorowitkom.
 
reklama
Kolezanka i jej coreczka miały krztusiec i opowiadała ze kaszel jes paskudny przy tej chorobie.Nie da sie spac.Ika uszy do gory...co moze lekarz przez telefon?Zaczniesz sie martwic jak postawi diagnoze:tak:Podobno jak sie szybko wykryje chorobe i poda odpowiedni antybiotyk to łagodniej sie przechodzi,dobrze wiec ze zllecił wam badania:tak:Trzymam kciuki,zeby to jednak nie było to.

Dziekuje Mada dobrze madrego posłuchać:-):-)
 
Dziewczyny moze Was to zszokuje ale jest dobry sposób na biegunke, sprawdzony na dzieciach małych i dużych - odgazowana coca- cola. Moja kuzynka lekarka go stosuje, i jak podpowiedziałam to koleżankom w robocie to tez to zasrosowały i biegunka sie uspokoiła. Ja na szczęście nie musiałam tego stosowac jeszcze ale może faktycznie to pomaga. Pozdraiwam - asia
 
Rudykocie tez o tej coli slyszalam. Podobno powinna byc odgazowana i lekko podgrzana:baffled:

Ika jakis wirus panuje, wywolujacy zapalenie krtani. U nas przez 3 tyg. Paula kaszlala, najpierw to byl suchy kaszel atakujacy w nocy, pozniej mokry. Pol rodziny to zlapalo. Mam nadzieje, ze u Was jest to samo. Dlugo trwa, ale nic strasznego (no, moze oprocz nocnych wymiotow:baffled:).
 
Dziewczyny trzymam kciuki za zdrowie wszystkich - oby do świąt wszystkie choroby przeszły:tak:.

Mój Kuba na tych policzkach ma uczulenie - dostal maść witaminową i zyrtec...najprawdopodobniej to jest od czekolady:nerd:
 
U nas też choróbsko:wściekła/y: ja już od tygodnia ledwo zipię i nadal mnie trzyma cały czas na antybiotyku:crazy: za to dzisiaj zaczęło rozbierać Matka :-(najgorsze że Mati nie chce brać zadnych lekarstw nawet tych smacznych:no:

Dużo zdrówka dla wszystkich:tak:
 
U Nas jest zle ... Dawidek nadal goraczkuje ... w chwili obecnej goraczka zbita do 37,3 Dawidek pod dwoma kołdrami i sie trzesie :-( ... dzisiaj sie juz nie dostaniemy do lekarza ale jutro idziemy na ... 0:30:szok: ... chyba ze ktos zrezygnuje to bedzie dzwonic do Nas ... zaczal kaszlec i chyba to jednak nie są zęby ... :-:)-:)-:)-:)-:)-(
pojde jutro jeszcze do przychodni z NIm ... ale wolałabym isc do tej Naszej nowej lekarki ... tylko przeraza mnie godzina wizyty, znaczy mnie jak mnie, ale Dawidek bedzie juz spal i bede musiala Go obudzic ... :-(
 
Wizyta o 0.30:szok::szok::szok::szok:o zgrozo.... U nas u Stanislawa wczorajszej nocy wystapil jakze znajomy szczekajacy krtaniowy kaszel, uspokoil sie nieco po podaniu sterydow. Bylismy u lekarki, ktora to stwierdzila ze to wirusowe, i zalecila kontynuacje malejaca sterydow i zirtec, i powinno byc dobrze i bez antybiotykow :)
A suche krostki i takze nieco szorstkie policzki to najprawdopodobniej reakcja alergiczna na mleko, ktorego ostatnio nieco wiecej pijal z uwagi na uwielbienie platkow kukurydzianych z mlekiem :), na razie nie dostanie, no chyba ze z mlekiem modyfikowanym.
 
Monia o matko taka godzina wizyty:szok:. Trzymam kciuki:tak:

Kasiu u nas też są takie policzki i też alergiczne. Zdrówka dla Stasia:tak:
 
reklama
Do góry