reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Zdróweczka dla Hani i Dawidka!!!
Też juz mam dość tej pogody :baffled: Marika i mąż wyzdrowieli to teraz ja kicham i jakaś taka rozbita jestem, ciągle coś :dry: Chcę wiosny!!!:crazy:
Nam pediatra kazała zbijać gorączkę już przy 38. Ona uważa, żeby nie dać gorączce za wysoko rosnąć. Tym bardziej że Marika ma skłonnośc do temperatur w okolicach 42 stopni i u niej z 38 do 42 to potrafi w pół godziny wzrosnąć :baffled: Na szczęście bez żadnych drgawek itp. no ale dla malutkiego organizmu takie 42 na pewno dobre nie jest. Przy niższej temperaturze podaję tylko po prostu niższą dawkę czopka.
 
reklama
mojej Nince od wczoraj gil leje sie z nosa i jest wsciekla jak osa (ale rymy czestochowskie od rana ...) na szczescie noc spokojna, goraczki i dalszych objawow brak.

Zdrowka dla wszystkich!

WIOSNO - przyjdz w koncu!!!!!
 
:-:)-:)-(
Zuzka od wczoraj popoludnia,przez cala noc skarzyla sie na bolaca glowke,poplakuje..ok 22,dostala. temp 38,7.... zwymiotowala.... na 14:20 ide do pediatry.... poza glowa nie uskarza sie na nic....:confused:.. blada jest i ma czarne wory pod oczkami...
 
reklama
Do góry