reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

reklama
Niby wiosna niby ciepło a Maciej złapal katar
10_2_26.gif

Mam tylko nadzieje ze nic powazniejszego z tego nie bedzie......:baffled:
 
Czarodziejka - bo ta pogoda jest bardzo zdradliwa. w sloncu upal. a jak sie wejdzie w cien i zawieje wiatr, to zimno. Nince tez troche z nosa leci, ale jak na razie wszystko pod kontrola :tak:
 
Dokładnie, ta pogoda jest bardzo zdradliwa... no i wiatr jeszcze dość chłodny. Marika też odrobinkę kicha ale myślę że jeszcze w normie ;-) Trzeba uważać na te nasze Skarby kochane! Dużo zdrówka dla wszystkich maluszków.
 
Dziewczyny u nas sytuacja opanowana
Powiedzialam sobie ze jesli mlody dzis wstanie ze stanem podgoraczkowym to idziemy do lekarza...ale Macius cala noc ładnie spał i obudzil sie z normalna tepka. Wit C , wapń, aktifed i nurofen pomogly....
15_6_3.gif
 
witam :-)
Przepraszam ze sie nie odzywam ale dzieciaczki mam chore maja rotawirusa wczoraj bylismy na ostrym (kolejny raz )i dostali zastrzyki bo nie mozna bylo zachamowac wymiotow ,maly w nocy zrobil 20 razy wodnista kupe teraz leza placki ,juz sa wymeczeni bo Iza sie meczy od czwartku a Kuba od wczoraj a ja chodze i spie bo od piatku spie po 3-4 godziny w nocy ,mam nadzieje ze do czwartku wydobrzeja bo mamy wyjechac do Spychowa:-(

Buziaczki dla Was Wszystkich i oczywiscie dla Maluchow:-)
 
Ojej ... Ewciu wiele wiele zdrówka dla Twoich maluchów ... a dla Ciebie i meża siły wiele :tak:

Inesku jak Mariczka??
 
reklama
Do góry