reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze "kopniaki"

moje maleństwo weszło chyba właśnie w totalny etap czkawki. wczoraj wieczorem miało, teraz znów... pociesza mnie fakt, że nie jest to dla niego męczące tak jak dla nas, bo chyba zaczęłabym stosować różne metody antyczkawkowe (straszenie brzucha:confused: :-D );-)
 
reklama
a ja dostaję ostatnio kopniaczki w dolne żebra.... i coraz ciężej odetchnąć głęboko, choć brzunio nie jest taki duży.
 
niuni brzuszek nie musi być wielki, ale dno macicy coraz wyżej, więc niestety żebra i wnętrzności cierpią:baffled:
 
Niuni, rozumiem twój ból. Moja Ola już od jakiegoś czasu trzyma sobie rączkę (chyba) pod moim żebrem i regularnie mnie uciska. A to przyjemne nie jest :szok:

Kachasek, dobre było to straszenie brzucha, hahahahaa :tak: :tak: :tak:
 
Do góry