reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroczki i przebyte odleglosci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale sprytne dzieci że wykorzystują psy aby gdzieś iść.Moja Dominika za szybko zaczęła chodzić aby tak kombinować z kotem np.
 
reklama
Moja Dominika za szybko zaczęła chodzić aby tak kombinować z kotem np.


Rybcia - mam poważne wątpliwości, czy coś by z tego wyszło:-D:-D:-D.

Koty są jeszcze durniejsze od psów (przynajmniej u mnie tak jest:-)) i Twoja niunia miałaby poważne problemy żeby je nakłonić do współpracy:-D:-D:-D.
 
Asiun mój jeden kot to pozwala sobie nawet palce do buzi wkładać lub jedzenie zabierać.Więc jakaś współpracować by mogli razem z niunią.Czasem niunia chodzi z kotem za ogon trzymając się.
 
Czasem niunia chodzi z kotem za ogon trzymając się.

To niezłe:-D:-D:-D.

Spróbuję tak z moimi kotami - ciekawe, czy się uda:confused:. Na razie obydwa uciekają przed Ingunią. Nawet w wózku nie bardzo dają się wozić:no:.

Ale przedwczoraj Ingucha użyłą jednego kota jako stopień przy wchodzeniu na kanapę. Troszkę się rozpłaszczył:-):-):-). A niunia wlazła - bez kota jeszcze kanapa jest dla niej za wysoka:-D:-D.
 
Asiun - rozbawiłaś mnie z tym rozpłaszczonym kotem:-D:-D:-D.
U nas z kota lecą kłaki, jak Kuba go dorwie. Łobuz jeden, tysiąc razy mu mówiłam że trzeba delikatnie, a ten swoje. A kot durnota leży zamiast uciekać i dopiero jak zrobię psssssik, to ucieka. Ostatnio Kuba jak się do niego zbliża to też mówi pssssik, więc już sam go ostrzega;-):-D.
 
Asiun Dominika też po kocie depcze
zuzia Dominika też robi do kota psssssi i nie chce od niej uciekać.
A ostatnio to kota chciała karmić z butelki swoją kaszka.,gdybym tego nie zauważyła to kocur by jadł z butelki.
 
Zuzia ratuj kota ;-) bo zmien rase ;-) z Kubusia niezly spryciarz jak kota potrafi dorwac.
Vici kazdy sposob jest dobry zeby podrozowac ;-)
Zamieszczam foty z Frankowych wyczynow.:zawstydzona/y:
Wchodze na kibel:
 
reklama
Buba :-D:-D:-D
A tak szczerze, to podziwiam Cie za charakter, ja bym raczej leciała go łapac niż robić zdjęcia, ale widać to chyba nie pierwszy raz i byłaś pewna, że sobie poradzi, bo inaczej to sport ekstremalny :tak: :tak: :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry