reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • UWAGA. 31.03 widzimy się o 11:00

  Fizjoterapeutka dziecięca odpowie na wasze pytania. Dołącz .

  UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

  Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

  Koronawirus. To musisz wiedzieć.

  Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

"Pierwsze Kroki Przedszkolaka" - zajęcia adaptacyjne

madelaine&pascal

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Lipiec 2011
Postów
158
Miasto
W-W
Rozwiązania
0
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Mam młodszych dzieci Zapraszamy Rodziców Dzieci z roczników 2010 (ur. najpóźniej 31 marca 2010),2009 i 2008 na zajęcia adaptacyjne w Naszym Przedszkolu!!

Zajęcia mają przede wszystkim na celu ułatwienie dziecku docelowej adaptacji w przedszkolu- dziecko w sposób komfortowy ma okazję wcześniejszego poznania przedszkola, jako miejsca mu przyjaznego; są też alternatywą dla placu zabaw szczególnie w okresie jesienno- zimowym; stanowią one również okazję dla rodziców którzy zdecydowali się na powierzenie nam swoich pociech- do obdarzenia nas większym zaufaniem.

Podczas zajęć wykorzystujemy różne formy aktywności m.in. muzyczną, ruchową, plastyczną; zajęciom towarzyszą zabawy logopedyczne, mini teatrzyki, zabawy kulinarne, zabawy logiczne; bawimy się również w małych ogrodników; w ramach prowadzonych zajęć dzieci mają zorganizowany również bal karnawałowy oraz spotkanie ze Św. Mikołajem.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, a do wyboru będą dwie grupy:
* grupa popołudniowa - środa godz. 16.30 - 17.30
*grupa weekendowa - sobota godz. 11.30 -12.30

dodatkowych informacji udzielamy pod numerami telefonów:
535 - 310 -707 lub 728 - 532 - 848
a także drogą mailową:
kontakt@przedszkolemip.pl
Przedszkole Madelaine i Pascala - Sołtysowice Wrocław

Posiadamy wpis do rejestru placówek oświatowych na terenie miasta Wrocławia, a co za tym idzie spełniamy wszelkie wymogi SANEPIDU oraz Straży Pożarnej!!logo.jpg
 
reklama
Do góry