reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • UWAGA. 31.03 widzimy się o 11:00

  Fizjoterapeutka dziecięca odpowie na wasze pytania. Dołącz .

  UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

  Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

  Koronawirus. To musisz wiedzieć.

  Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Pierwsze kroki

reklama

nice-girl

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Marzec 2010
Postów
2 619
Rozwiązania
0
Przemek dziś o godzinie 19:00 puścił się krzesła i przyszedł sam do mnie - jakieś 5-6 kroczków. Duma mnie rozsadza :-D Wreszcie się odważył, no ale do chodzenia to jeszcze trochę czasu minie, bo potem już nie chciał tego powtórzyć. No ale strasznie się cieszę, że to zrobił i do tego oboje z mężem widzieliśmy te pierwsze kroczki :-)
 

makuc

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2010
Postów
6 284
Rozwiązania
0
NICE super wieści!!!! mega gratulacje :laugh2: zobaczysz, że z dnia na dzień będzie sobie tak coraz częściej i więcej dreptał.
 

Ida Sierpniowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Marzec 2010
Postów
3 255
Rozwiązania
0
nice, przeżycie niesamowite, co?:-)tym bardziej jak oboje rodzice mają okazję pierwsze kroczki ujrzeć - u nas też tak było!!! :tak::-):-):-)
 
reklama
Do góry