reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

pierwsze łzy niemowlaka

donka15

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
cześć dziewczynki:) mam pytanie, kiedy pojawiają się pierwsze łzy?

reklama

sylllwiaaa

Fanka BB :)
Miasto
Ck
Rozwiązania
0
U mojego pierwszy raz zobaczylam jak mial 5 miesiecy;-)ale on jest prawie nie placzacym dzieckiem wiem moze i wczesniej sie pojawiaja.

agulekagulek

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
pierwsze łzy pojawiają się w drugim miesiącu, tak przynajmniej czytałam. u Zosi nie pamiętam kiedy się pojawiły, bo jest raczej pogodnym dzieckiem i mało płacze

paletka_

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
u Sandruni pierwsze lezki sie pojawily jak miala 6 tygodni.

donka15

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
kurcze tak się zastanawiam, bo mój zaczął 8 m-c i nic..

Różyczka75

z ogrodu...
Miasto
inąd...
Rozwiązania
0
kurcze tak się zastanawiam, bo mój zaczął 8 m-c i nic..
hehe Donka Ty się widze troszke niepokoisz że u Was nie ma łezków, a ja się cieszę że nareszcie nie ma..przynajmniej w tym jednym oczku, ktore mu ciagle lzawiło z powodu zatkanego kanalika:-):-):-)

reklama

szczesliwa

Moderator
Rozwiązania
0
moja jak już płacze to na "sucho" raz widziałam łezkę ale nawet nie spłyneła tylko na rzęsie zostało lekko mokre

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry