reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze miesiące ciąży - Ile każda z nas straciła na wadze :)

Dołączył(a)
22 Wrzesień 2012
Postów
3
Witam Panie :)
Jest wiele tamatów " Ile przytyłyście w ciąży " ale do tej pory nie natknęłam się na temat straty kilogramów na początku ciąży , więc z czystej ciekawości ile każdej z Was ich ubyło na początku ? : )
Pozdrawiam ;-)
 
reklama
Mi nie ubylo kg ale mam kolezanke ktora w ciazy stracila przeszlo 10 kg i nie bylo to dla niej dobre po porodzie byla 3 miesiace w szpitalu miala problem z woreczkiem,kamienie na zoladku i cos z watraba:-(ale mala zdrowa i to jest dla niej najwazniejsze:tak:
 
W tej ciąży na początku straciłam 4 kg, nie wiem z czego, bo nie miałam takich mdłości żeby przeszkadzały w normalnym jedzeniu :eek: Badałam tarczycę i wyniki w normie. Mój lekarz twierdzi, że na początku metabolizm wzrasta nawet o 30%, więc może to to, plus stałe pory posiłków żeby mdłości nie były większe. W poprzedniej ciąży na początku co prawda nie chudłam, ale ogólnie na wadze przybyło mi tylko 3,5 kg i po porodzie ważyłam mniej niż przed ciążą
 
Ja na poczatku ciazy przybrałam 2kg, a potem straciłam 5 bo byłam na diecie dla cukrzyków od 4 miesiaca. Ogolnie przytyłam 6,5kg.
 
Ja od początku tyłam, nie miałam żadnych dolegliwości typu wymioty, mdłości... teraz jestem w 9 miesiącu i przytyłam 11kg
 
Ja ważyłam 50kg jak zaszłam w ciąże, potem straciłam 2 kg po czym przytyłam 22 kg, i 4 miesiące po porodzie znowu ważyłam 50kg.
 
Ja od razu tyłam. Jestem w 14 tygodniu i przytylam do tej pory 2 kg. Nic na wadze nie straciłam, ale tez nie mialam np wymiotow. Moja siostra za to duzo straciła na wadze (rowniez moja dobra znajoma), ale one za to bardzo duży zwymiotowaly.
 
Ja dość długo ani nie tyłam , ani nie spadałam z wagi . :-p Przed ciążą ważyłam 50kg , z wagi nie spadałam w ogóle... przytyłam do 62 w ciąży i od razu po porodzie spadłam do 53 .
 
reklama
ja straciłam w pierwszych trzech miesiącach 8 kg :) oczywiście miałam z czego gubić więc to wyszło tylko mi na zdrowie:) nie wymiotowałam,ale miałam okropne mdłości o odrzucało mnie od słodyczy, które wcześniej kochałam:) teraz jestem w 6 miesiącu i nadal jestem na minusie,ale już tylko 4 kg...
 
Do góry