reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze mleko modyfikowane

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
2 433
Witam:) planuje kupic te mleczko...zdj w zalaczniku.Maly jest wczesniakiem.Urodzil sie w 35tc.obecnie ma 4 tyg.bardzo ladnie przybiera na wadze.Jednak nie nadążam z produkcja mleka.Odciagam mleczko na noc bo mlody musi mieć teraz odrazu:) nie zlapie cyca w nerwach.Chcialabym mm dawac raz lub dwa w ciągu doby by mieć czas na produkcje.Nie chce zrezygnowac z karmienia piersią...Prosze o opinie o mleczku ze zdj...jezeli któraś mama uzywa.Malego czesto boli brzus i ulewa....
 

Załączniki

  • Capture+_2020-03-12-15-22-29.png
    Capture+_2020-03-12-15-22-29.png
    368,6 KB · Wyświetleń: 238
reklama
Rozwiązanie
K
Jak zaczniesz podawać mm ,pokarmu będzie coraz mnie, jak najczęściej przystawiac to będzie się więcej produkować, ja tez dokarmiam mm i po 3 miesiącach się skończyło karmienie piersią, bo mała nie chciała, łatwiej z butelki ,nie trzeba się napracować
Właśnie o to mi chodziło a nie chciałam cię urazić.Jestes mama i podjęłaś taką decyzję.W październiku 2019 chciałam dokarmiać synka mm bo uważałam że mam mało pokarmu.Dziecko przybierało ok.500 gr na 9 dni .Poza tym również bardzo ulewal .Trafiłam na mądra osobę i dzięki niej karmie już 6 miesiąc piersią.Powodzenia
Próbowałaś może wybrać się do konsultanta laktacyjnego?Podawanie mm nie pomoże w zwiększeniu produkcji pokarmu a wręcz prowadzi do zmniejszenia . A może z tej strony ugryźć temat?Jak koniecznie chcesz dawać mm to może pediatra pomoże w doborze mleka?
 
Ja dawałam enfamil prawie od urodzenia, ale po nim bardzo ulewal. Około 4 miesiąca zmieniliśmy na Bebilon i przeszło. Więc ja bym bardziej polecała Bebilon. Poza dostępnością praktycznie w każdym markecie, ma też dobry skład.
 
reklama
Jak zaczniesz podawać mm ,pokarmu będzie coraz mnie, jak najczęściej przystawiac to będzie się więcej produkować, ja tez dokarmiam mm i po 3 miesiącach się skończyło karmienie piersią, bo mała nie chciała, łatwiej z butelki ,nie trzeba się napracować
 
Jak zaczniesz podawać mm ,pokarmu będzie coraz mnie, jak najczęściej przystawiac to będzie się więcej produkować, ja tez dokarmiam mm i po 3 miesiącach się skończyło karmienie piersią, bo mała nie chciała, łatwiej z butelki ,nie trzeba się napracować
Właśnie o to mi chodziło a nie chciałam cię urazić.Jestes mama i podjęłaś taką decyzję.W październiku 2019 chciałam dokarmiać synka mm bo uważałam że mam mało pokarmu.Dziecko przybierało ok.500 gr na 9 dni .Poza tym również bardzo ulewal .Trafiłam na mądra osobę i dzięki niej karmie już 6 miesiąc piersią.Powodzenia
 
Rozwiązanie
Do góry