reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy ciąży i porodu

reklama
Moje pierwsze objawy to tak
10 dni po serduchowaniu ból lewego jajnika prze ok tydzień zwłaszcza wieczorem
ból pleców tez wieczorem
brak @ w terminie oczywiście
po 2 tyg od serduchowania T. stwierdził, że mi się powiększyły piersi :-)
od tygodnia mega mdłości i kilka rozmów z kibelkiem zwłaszcza po ulubionych potrawach
bardzo wyczulony węch
wstręt do mięs i wędlin za to umiłowanie do wszystkiego na słodko :)
bieganie do toalety non stop
mega leń większość czasu
 
moje objawy
- totalny całodzienny jadłowstręt
- ból podbrzusza jak na @
- zmeczenie i senność
jak dla mnie to dużo za dużo.............eh
 
od poczęcia uczucie rozciągania macicy i mdłości, szczególnie jak się zmęczyła(np. biegłam na autobus)albo zdenerwowałam czymś
 
...co dziwne mnie jak narazie wszelkie specyficzne objawy omijają szerokim lukiem:-):tak: no może nie wszystkie:-D
- brak okresu
- brak apetytu
- w dniach spodziewanej miesiączki ból w dole brzucha-tak jakby miała zaraz nadejść:dry:
 
reklama
U mnie chyba stansardowo :

brak okresu
bolące piersi- do dzis
sennośc- spac bym mogła całymi dniami:-):tak:

a teraz do tego doszło ciągnięcia macicy i jajników i bół pleców- i nie wiem czy to normalne:no:i się zamartwiam:confused:

mdłości jako tako nie mam , no może ze 3 razy:tak:
 
Do góry