reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy ciąży?

Olunia1991

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Maj 2019
Postów
51
Witam, zrobilam testy nawet trzy. Wyszly dwie kreski, ale nie bylam jeszcze u lekarza. Jakie mialyscie pierwsze objawy ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
Obecnie jestem w 14tygodniu. Na początku czułam się jakbym miała dostać zaraz okres. Nawet miałam na wkladce małą różową plamke i mówię oho okres się zaczyna. Ale jak widać nie przyszedł. Zrobiłam z 5testow. Na początku meeeega senność i nawet spory apetyt. Cycki bolały ale ja akurat przed okresem też miałam taki objaw. Około 7tygodnia zaczęły się mega mdłości i wymioty. Dopiero niedawno zaczęły odpuszczac i mogę normalnie jeść. No tak prawie. Mam wstręt do mięsa, wędlin. Mdłości miałam całodobowe. Byłam taka słaba że czasami leżałam cały dzień w łóżku. Też czułam w brzuchu ciągnięcie jak na okres. Potem piersi zaczęły mnie mega swedziec. Piersi bolą cały czas. Raz mocniej raz słabiej, zależy od dnia. Dodatkowo czasami robi mi się...
Przed terminem @ nic nadzwyczajnego, typowe dla fazy poowulacyjnej rzeczy. Potem mega wzdęcia, pozniej mdłości. I mega śpiączka.
 
Ja spodziewałam się miesiączki i spóźniała się kilka dni.. po jakimś czasie zaczęły szczypać mnie piersi, brzuch jakiś nabrzmiały, bolał mnie bardzo środkowy odcinek kręgosłupa. To było bardzo dziwne , dlatego zrobiliśmy test i był pozytywny. Nigdy nie odczuwałam szczypania sutek. .. dlatego też mąż od razu powiedział, że to pewnie wpadka nasza wpadka ma już 17 miesięcy i bardzo dobrze się stało
 
U mnie od dnia implantacji, kiedy dosłownie płakałam z bólu jajnika miałam objawy jak najgorszy PMS w życiu. Koszmarny ból piersi, podbrzusza, dziwne zachcianki, ogólnie złe samopoczucie. Potem doszły tylko mdłości. Ten stan utrzymywał się do końca pierwszego trymestru.
 
-ból jajnika
-sennosc
-bole krzyża
- ból głowy
-mdlosci
-zawroty głowy
-bole kości
-bole piersi
Wszystko już tydzień przed okresem
 
reklama
reklama
Do góry