reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy ciąży?

Olunia1991

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Maj 2019
Postów
51
Witam, zrobilam testy nawet trzy. Wyszly dwie kreski, ale nie bylam jeszcze u lekarza. Jakie mialyscie pierwsze objawy ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
Obecnie jestem w 14tygodniu. Na początku czułam się jakbym miała dostać zaraz okres. Nawet miałam na wkladce małą różową plamke i mówię oho okres się zaczyna. Ale jak widać nie przyszedł. Zrobiłam z 5testow. Na początku meeeega senność i nawet spory apetyt. Cycki bolały ale ja akurat przed okresem też miałam taki objaw. Około 7tygodnia zaczęły się mega mdłości i wymioty. Dopiero niedawno zaczęły odpuszczac i mogę normalnie jeść. No tak prawie. Mam wstręt do mięsa, wędlin. Mdłości miałam całodobowe. Byłam taka słaba że czasami leżałam cały dzień w łóżku. Też czułam w brzuchu ciągnięcie jak na okres. Potem piersi zaczęły mnie mega swedziec. Piersi bolą cały czas. Raz mocniej raz słabiej, zależy od dnia. Dodatkowo czasami robi mi się...
reklama
Obecnie jestem w 14tygodniu. Na początku czułam się jakbym miała dostać zaraz okres. Nawet miałam na wkladce małą różową plamke i mówię oho okres się zaczyna. Ale jak widać nie przyszedł. Zrobiłam z 5testow. Na początku meeeega senność i nawet spory apetyt. Cycki bolały ale ja akurat przed okresem też miałam taki objaw. Około 7tygodnia zaczęły się mega mdłości i wymioty. Dopiero niedawno zaczęły odpuszczac i mogę normalnie jeść. No tak prawie. Mam wstręt do mięsa, wędlin. Mdłości miałam całodobowe. Byłam taka słaba że czasami leżałam cały dzień w łóżku. Też czułam w brzuchu ciągnięcie jak na okres. Potem piersi zaczęły mnie mega swedziec. Piersi bolą cały czas. Raz mocniej raz słabiej, zależy od dnia. Dodatkowo czasami robi mi się słabo, przeważnie rano czy do południa i muszę trochę polezec. Także przez kilka tygodni kibelek był moim najlepszym przyjacielem oprócz tego wyraźnie czuje szybsze bicie serca ale to tak momentami, ponoć to normalne. Jednego dnia mam energię a drugiego mogę być do niczego. To moja pierwsza ciąża i też czasami schizuje. Czarne scenariusze level hard.
 
Lusi29 normalne objawy ciąży , ja na początku też ciągle latałam do wc bo byłam pewna że okres , nie powiem do 12 tyg 2 razy zdarzyło się , że wkładka była brudna ,ale to jednorazowo lekarz powiedział że to co miało wylecieć wyleciało,i ja też się stresowałam i ciągle się stresuje ,bo to moja 3 ciąża ,ale 1 udana ,i każdy ból czy strzyknięcie ,zaraz czytam czy to ok
 
Lusi29 normalne objawy ciąży , ja na początku też ciągle latałam do wc bo byłam pewna że okres , nie powiem do 12 tyg 2 razy zdarzyło się , że wkładka była brudna ,ale to jednorazowo lekarz powiedział że to co miało wylecieć wyleciało,i ja też się stresowałam i ciągle się stresuje ,bo to moja 3 ciąża ,ale 1 udana ,i każdy ból czy strzyknięcie ,zaraz czytam czy to ok
A ile ja się naczytałam opowieści kobiet po stracie. Za każdym razem boję się wizyty u gina i tylko czekam co powie, czy serduszko dalej bije. Ciąża to dla mnie ciężki okres.
 
To Twoja 1 ciąża Lusi? nie czytaj takich rzeczy ,bo nie potrzebnie się nakręcasz , ale ja mam tak samo każda wizyta stres , ale ja po 2 poronieniach
 
To Twoja 1 ciąża Lusi? nie czytaj takich rzeczy ,bo nie potrzebnie się nakręcasz , ale ja mam tak samo każda wizyta stres , ale ja po 2 poronieniach
Tak to moja pierwsza ciąża. Nawet długo czekaliśmy na nią. Nie zabezpieczalismy się od dawna ale seks znowu nie był jakiś regularny. Nawet miałam apke która miała nam pomóc ale niestety nic nie pomogła. Aż tu nagle z nienacka wyszły dwie kreski. Nie uzywalismy farmakologicznych wspomagaczy, hormony itp chociaż myśleliśmy powoli o tym aby skonsultować się z fachowcem. Jednak okazało się że bynajmniej narazie nie jest to już konieczne.
 
Tak to moja pierwsza ciąża. Nawet długo czekaliśmy na nią. Nie zabezpieczalismy się od dawna ale seks znowu nie był jakiś regularny. Nawet miałam apke która miała nam pomóc ale niestety nic nie pomogła. Aż tu nagle z nienacka wyszły dwie kreski. Nie uzywalismy farmakologicznych wspomagaczy, hormony itp chociaż myśleliśmy powoli o tym aby skonsultować się z fachowcem. Jednak okazało się że bynajmniej narazie nie jest to już konieczne.
A bierzesz kwas foliowy? u gina już byłaś ?
 
reklama
Do góry