reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze objawy ciazy

angeliqa-19

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Maj 2018
Postów
36
Hej kobietki! Mam do was pytanie, bo nigdy nie zawodzicie i chciałabym zapytać Was o opinię. Jestem mamą za chwilę rocznego malucha i pamiętam, że już po około tygodniu czułam, że jestem w ciąży, bo już po około 7 dniach bolało mnie podbrzusze jak na okres, straciłam apetyt i pamiętam, że nie mogłam leżeć na brzuchu, bo czułam takie kłucie w podbrzuszu... Chciałam zapytać Was jak to było z Wami? Czy któraś z Was odczuwala podobne dolegliwości a później okazało się, że to ciąża? Ja odczuwam to samo co wtedy i powiem szczerze, że jestem przerażona, bo czuję się dokładnie tak samo...
 
reklama
Rozwiązanie
W pierwszej ciąży przeczuwałam, że coś się święci, bo strasznie bolały mnie piersi, ale w drugiej ciąży nie miałam żadnych objawów przed zrobieniem testu, nic, po prostu w dniu @ zrobiłam test, bo staraliśmy się o dziecko, i dwie kreseczki.
Ty niestety musisz zrobić test, żeby wiedzieć, co i jak :)
reklama
Do góry