reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy ciąży

Hej kochane jakie miałyście pierwsze objawy ciąży i w którym tygodniu ?❤️🥰
Są to testy ciążowe z krwi, przed upływem jak 10 min zaleca producent nic nie wskazywały i nie było żadnego cienia kreski oznaczającej ciąże. Po godzinie czasu tak jakby rozlały się i wynik nie jest jasny. Co uważacie?
 

Załączniki

  • A99D3ACD-6255-4F99-843A-2F7F7699F41B.jpeg
    A99D3ACD-6255-4F99-843A-2F7F7699F41B.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 298
reklama
Są to testy ciążowe z krwi, przed upływem jak 10 min zaleca producent nic nie wskazywały i nie było żadnego cienia kreski oznaczającej ciąże. Po godzinie czasu tak jakby rozlały się i wynik nie jest jasny. Co uważacie?
Te testy to porażka, jest tu od cholery wątków gdzie dziewczyny pisały że te testy je oszukały (czyt były pozytywne a ciąży nie było).
 
Są to testy ciążowe z krwi, przed upływem jak 10 min zaleca producent nic nie wskazywały i nie było żadnego cienia kreski oznaczającej ciąże. Po godzinie czasu tak jakby rozlały się i wynik nie jest jasny. Co uważacie?
wg mnie zalane testy, nic tu nie widać
Dodam, ze żadnych objawów ciąży nie mam, lecz spóźnia mi się okres( mam bardzo nieregularne miesiączki a dodatkowo byłam na antybiotyku przez dwa tygodnie)
 
Są to testy ciążowe z krwi, przed upływem jak 10 min zaleca producent nic nie wskazywały i nie było żadnego cienia kreski oznaczającej ciąże. Po godzinie czasu tak jakby rozlały się i wynik nie jest jasny. Co uważacie?
negatywne i lepiej zrobić z moczu lub z krwi ale w laboratorium bo one nie są wiarygodne bo pokazują kreskę jak ciąży nie ma 🤷
 
U mnie tylko wyraźny, metaliczny posmak, odrzut od wina i oczywiście brak okresu. Mdłości, czy bardziej bolące piersi pojawiły się dopiero w 5-6 TC.
 
reklama
Ja 2 dni przed testem goraczka, ogolnie osłabienie, strasznie zle sie czulam jakby cos mnie rozkładalo. Dzien przed tymi objawami bylam w biedronce i poczulam mocny bol w podbrzuszu.. myslalam ze dostalam miesiaczke bo wlasnie oczekiwalam ale nic. A 3 dni pozniej pozytywny test 😁 no i pozniej wiadomo.. rzyganko , spanko itd 😂🙈
 
Do góry