reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy

reklama
Dziewczyny serio te wszystkie objawy mogą wystąpić na samiutkim początku ciąży? Tkliwość piersi i mdłości rozumiem, ale żeby od razu co chwila sikać jak dziecko nie naciska na pęcherz czy mieć zachcianki ciążowe to trochę wydaje mi się wyolbrzymianie tego
Ja np. mam bardzo duże pragnienie, co godzinę przynajmniej piję szklankę wody, stad u mnie bieganie do toalety bardzo częste.
 
Jakie są pierwsze objawy ciąży zanim zrobi się test? W internecie pisze kłucie jajnika, czy to jest mocny ból czy taki prawie niewyczuwalny i jakie inne miałyście zanim zrobiłyście test? I kiedy się zaczęły?
Hej , ja dziś wykonałam test , dokaldnie 5 dni po spodziewanym terminie miesiączki. Dokładnie przed terminem miesiączki miałam skurcze macicy podobne do zbliżającej się miesiączki , teraz jest podobnie. Skurcze są krótkie , ale czasem bolesne. Dziwnie pachniała mi kawa męża ( ja nie pije kaw) , ale tylko dwa razy tak miałam. Dodatkowo jak mąż wrócił z biegów ,nie mogłam znieść jego zapachu póki się nie umył. Bezsenne noce i codziennie głupie sny. Dwa dni przed spodziewanym terminem miesiączki zrobiłam mężowi awanturę , która nawet nie wiem z czego powstała ( biedny), zgoniłam to na zbliżający się okres. Wszystko to przed terminem / w trakcie terminu miesiączki. Obecnie mam nadal skurcze macicy i czasem dziwnie mi w głowie , jakby miało mi się zakręcić , ale kręci mi się póki co. Na dniach będę szła umówić wizytę do gina , ale chyba zrobię to prywatnie by było szybciej w tych cięższych czasach.
 
Witajcie dziewczyny ;)
Potrzebuje porady. 6.12 najprawdopodobniej owulacja (ból brzucha owulacyjny) - stosunek 4.12, 5.12 i 8.12 Tak w pobliżu owulacji. W 24 dc zrobiłam test po południu i negatywny (Ahh ten brak cierpliwości). Wczoraj i dziś ból jak na @, natomiast dzisiaj zaczął się ból sutków (normalnie przed okresem nie miałam takiego do tej pory). Jutro 29dc chcę zrobić test. Czy myślicie, że pomimo negatywnego w 24 dc mogę jutro zobaczyć dwie kreski? Czy któraś miala takie objawy jak ja @, a jednak to była ciąża?
 
Witajcie dziewczyny ;)
Potrzebuje porady. 6.12 najprawdopodobniej owulacja (ból brzucha owulacyjny) - stosunek 4.12, 5.12 i 8.12 Tak w pobliżu owulacji. W 24 dc zrobiłam test po południu i negatywny (Ahh ten brak cierpliwości). Wczoraj i dziś ból jak na @, natomiast dzisiaj zaczął się ból sutków (normalnie przed okresem nie miałam takiego do tej pory). Jutro 29dc chcę zrobić test. Czy myślicie, że pomimo negatywnego w 24 dc mogę jutro zobaczyć dwie kreski? Czy któraś miala takie objawy jak ja @, a jednak to była ciąża?
Ja miałam objawy jak na miesiączkę , ból piersi i skurcze macicy, przed terminem spodziewanej miesiączki byłam nerwowa. Gdy okres nie przyszedł ,zrobiłam test po 5 dniach od spodziewanej daty miesiączki. Testy wyszły pozytywne. Nadal mam skurcze macicy , ale już rzadziej i słabsze. Życzę Powodzenia
 
Każdy organizm jest inny i każda ciąża jest inna ;)
Niby na początku ciąży się dużo śpi - ja budzę się o 4 i spać nie mogę .

Najlepiej zrobić test i to z krwii .
 
Dziewczyny to i ja się podłączę.
cykle 25 dni, dzisiaj 21 dzień. Ostatnia @ 1-4.12, owy wypadała 11.12. 10 i 13.12 starania.
od kilku dni mam podwyższona temp, dość mocne bóle/kłucia podbrzusza (raz lewo raz prawo, ciagle na środku jak na @). Ciągle zmęczenie, do łazienki chodzę co chwile. Jestem poirytowana, na zmianę z euforią. Nie mam ochoty praktycznie jeść. Piersi lekko powiększone i czulsze. Do tego ból w odcinku lędźwiowym. Myślicie ze to może być to? Nie mam możliwości iść na betę, a na test może być za wcześnie, czy może coś tam się wykluje? Jak myslicie? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny to i ja się podłączę.
cykle 25 dni, dzisiaj 21 dzień. Ostatnia @ 1-4.12, owy wypadała 11.12. 10 i 13.12 starania.
od kilku dni mam podwyższona temp, dość mocne bóle/kłucia podbrzusza (raz lewo raz prawo, ciagle na środku jak na @). Ciągle zmęczenie, do łazienki chodzę co chwile. Jestem poirytowana, na zmianę z euforią. Nie mam ochoty praktycznie jeść. Piersi lekko powiększone i czulsze. Do tego ból w odcinku lędźwiowym. Myślicie ze to może być to? Nie mam możliwości iść na betę, a na test może być za wcześnie, czy może coś tam się wykluje? Jak myslicie? :)
Wszystko jest możliwe 😉Ja też miałam objawy jak na okres. Zrobiłam test po 5 dniach od spodziewanej daty miesiączki i wyszedł pozytywny. Dla pewności z mężem za kolejne 4 dni kupiłam kolejny test i tez pozytywny. Dziś powinnam udać się na badanie z krwi bo u mnie za granica nie przyjemnie mnie ginekolog bez tego badania .🤷🏻‍♀️ Jeśli będę się czuć dobrze to polecę z mężem. Tobie życzę wymarzonych dwóch kreseczek, poczekaj na termin miesiączki lub kilka dni po niej i test powinien dać Ci odpowiedź. Życzę powodzenia
 
Do góry