reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze odwiedziny po powrocie ze szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
oj tam oj tam ... Luizko więcej wyrozumiałości ...:laugh2: dla naszej Agatki Księżnej na Puchu :baffled:
 
reklama
...I lubię po prostu leżeć i odpoczywać :)
A przepraszam, odpoczywasz przed czy po jakims trudzie?

Carolineee, spiesze poinformowac ze sa egzemplarze nie wyjace niemal non stop. Moj wyje wylacznie jak jest glodny i to pod warunkiem ze nie zdaze dostarczyc mu michy nim kwekanie przerodzi siw we wrzask. Nawet dosc powaznie chory jest spokojny. Ale jak wczoraj rzucil pawiem to jego pizama (zwykla bawelna), moja pizama (polarek malo wytworny) i posciel na lozku (chamska bawelna) byly do wymiany.:-D

Misia, czemu Ty wspomnialas Ryska? A Hanka co to w kartonach to juz sie nie liczy???
 
Jaja jak berty:-D A nie boisz się Księżniczko że, dziecko zwróci zawartość żołądka albo co gorsza pieluszki na te satyny?:-D
Choć w sumie jak wszystko robisz w łóżku bo tak lubisz to pewnie satynka już z trochę pobrudzona i okruszki wszędzie... A przecież, prawdziwą księżniczkę to nawet pod materacem ziarenko groszku kuje!!!

A tak na serio to nie wierzę w bajki i księżniczki. Ktoś chyba sobie z nas żartuje? Hmmm?:rofl2:
 
Nie no padam ze smiechu :-p
Jak dla mnie prowokacja jak stąd do Pałacu Buckingham:-p:-p Ale przynajmniej zabawna ;-)
Kurcze a jaki stanik do karmienia będziesz miała??? Chyba, że jako Księzniczka mamke miec będziesz :-p I zdecydowanie popieram, dziecie na pierwsza wizyte tez powinno ubrane byc wytwornie :-p
Ja już napisałam, dwie cc miałam a mimo to nie lezałam caly czas, tylko biegałam najpierw wkolo jednego, potem dwójki, walczyłam o pokarm i o poukładanie sobie wszystkiego :-p A kąpiele jak planujesz???? Tez w łóżku ???
 
Kąpiele???!

A po co Jaśnie Księżna ma się nadwyrężać?! Przyjdzie sługa to oporządzi zwilżanymi chusteczkami dzidzie i Jaśnie matkę a następnie przyodzieje w jedwabie i koronki.

Kąpiele i zwykłe ciuchy są dobre dla nas poczciwych szaraczków:-(
 
Jak w lozku? We w mleku i platkach roz! I dzieciatko w brokatach i muslinach...
 
Dziewczyny to musi być żart! Bo jeśli nie, to ja już nie wiem w jakim świecie żyje...:rofl2::cool: MASAKRA

Szczęśliwego rozwiązania!
 
a ja czytając tego posta od razu wyobraziłam sobie jak dziecko po karmieniu zwraca zawartość swojego żołądka na te ATŁASY i SATYNY.... ale nie ma co uśmiałam się po pachy...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry