reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze odwiedziny po powrocie ze szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Uwielbiam takie wątki bo nawet jak to jest prowokacja to uśmialam sie z rana i humor na caly dzien zapewniony, a ze dziecie zdrzemnelo sie w leżazku to matka moze poklikac:-D

No ja do ksieżniczek nie naleze(bynajmniej nic o tym nie wiem:-D) ale życie po narodzinach córeczki też wywrócilo mi sie do góry nogami, nawet po cc-nie bylo polegiwania w łóżeczku- po 6 godzinach kazali wstac, a wieczorem dostalam dziecko i nie ma zmiłuj-trzeba sie zająć- przewinąć przystawić do piersi-aha nie można tez zapomniec ze dopiero walczylam zeby cos z tych piersi polecialo.

A w domu no cóż-happy bylam jak udało mi sie wygospodarować kilka chwil na kapiel + umycie głowy-zapomnij o ukladaniu włosow-bylam szcześliwa ze są czyste i tyle. A ubieranie na spacer to cała logistyka jak wspomniala ktoraś z dziewczyn.

Ale życze Ci Agata powodzenia moze Ci sie uda zajmować sie w łożeczku noworodkiem- i ogarniac ogolnie caly ten temat- jak tak to daj znać. Moje dziecie co prawda juz prawie 3 miesiace ma- i ja nawet niezle juz zorganizowana-ale rad jak sobie polegiwac w łozku a wszystko kolo dziecka samo sie zrobi chetnie posłucham Aha ja to nie przepadam za atłasem-jakis zimny i sliski jest wole po prostu dobrą bawełne, ale ja nie księżniczka wiec pewnie sie nie znam:-p.
Sorry za sarkazm ale nie mogłam sie powstrzymać
 
reklama
Anitha swego czasu był wątek o koszulkach do porodu ale admin to zły człek i wątek zamknął :laugh2: a szkoda bo tam były pytania i odpowiedzi na miarę naszej Księżnej de Puch.
Ja stawiam na czerwoną satynę na cienutkich ramiączkach ... i jakaś narzutka na ramionka ... może nawet skromne boa :tak:
 
Misia-wyobrazilam sobie siebie w tym boa no i oplułam monitor ze smiechu:-D, moj M jakby mnie zobaczyl w tym boa to by padl.
 
Jakby ten wątek powstał 3 miesiące temu to pewnie i ja rozważyłabym te BOA do porodu :-D:-D:-D Ale juz za późno, szkoda:(((

Księżniczko życzę ci z całego serca żeby brutalne życie nie musiało zweryfikować twoich ambitnych planów leżeć i pachnieć.

P.S. To Rysiek z Klanu nie żyje ??? :no: :no: :no:
 
Agata_GK
zapewne już ma pogląd na to jak i czy przyjmować gości.
Niniejszym zamykam wątek.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry