reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze oznaki ciąży.

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny :) trafiłam dzisiaj na Wasze forum ponieważ szukam odpowiedzi, wskazówki. A od czytania podobnych sytuacji, choć nie zawsze identycznych mam mętlik w głowie.
Wiec tak.
Według aplikacji moja owulacja powinna wypaść 10.10.2018 r. Jednak ból owulacyjny poczułam dzien później - tj. 11.10. Wtedy kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia.
13.10 gdy wieczorem zdejmowałem biustonosz zaczęły bolec mnie piersi, a dokładnie sutki. Myślałam ze może to wina stanika. Ale sytuacja trwa do dzisiaj. Do tego mam bóle w podbrzuszu, które są podobne do tych przed miesiączka, ale są mniej bolesne. Dzisiaj zaczęły mnie do tego bardzo bolec nogi, czego nigdy nie miałam. Ale próbuje sobie wytłumaczyć tym, ze praktycznie cały dzien przesiedzialam na uczelni. Wiec moje pytanie jest takie - czy mogą to być wczesne objawy ciąży? I czy któraś z Was tak miała?
Dziękuje za odpowiedz i z góry przepraszam jeśli pomyliłam miejsce, gdzie powinnam dodać taki post. :)

reklama

kb.karola90

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Myślę że nie ma szans na to ze są to objawy ciążowe. No ale jesteśmy tak stworzone ze doszukujemy się tych objawów jak bardzo chcemy być w ciąży. Ja w pierwszym cyklu starań kilka dni przed spodziewana @ prawie puściłam pawia na środku Biedronki :p

Rozwiązania
0
Myślę że nie ma szans na to ze są to objawy ciążowe. No ale jesteśmy tak stworzone ze doszukujemy się tych objawów jak bardzo chcemy być w ciąży. Ja w pierwszym cyklu starań kilka dni przed spodziewana @ prawie puściłam pawia na środku Biedronki :p
Haha, dziękuje za odpowiedz. :)

kb.karola90

Rozwiązania
1
Haha, dziękuje za odpowiedz. :)
Ale wiesz, to nie wyklucza tego ze jesteś w ciąży. Ale poczytaj sobie troszkę o zapłodnieniu i sama dojdziesz do wniosku ze to niemożliwe. Objawy pojawiaja się dopiero jak zagniezdzi się zarodek a to następuje z tego co pamiętam (a jestem w ciąży i mam kisiel zamiast mózgu wiec mogę się mylić:) ) ok 10 dni od zapłodnienia. Także na spokojnie poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób test. Wiem jak to jest ciężko czekać jak bardzo się chce :)
Ja w cyklu w którym zaszłam w ciąże miałam owu ok 8-10 dc. Pierwsze objawy (zrobiło mi się słabo i niedobrze w aptece) miałam jakoś w 22dc ale zarzuciłam to na złe samopoczucie związane z pogoda :) a potem z dnia na dzień było tego coraz więcej i tak w 24 dc zobaczyłam dwie piękne kruchy na teście :)

Rozwiązania
0
Ale wiesz, to nie wyklucza tego ze jesteś w ciąży. Ale poczytaj sobie troszkę o zapłodnieniu i sama dojdziesz do wniosku ze to niemożliwe. Objawy pojawiaja się dopiero jak zagniezdzi się zarodek a to następuje z tego co pamiętam (a jestem w ciąży i mam kisiel zamiast mózgu wiec mogę się mylić:) ) ok 10 dni od zapłodnienia. Także na spokojnie poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób test. Wiem jak to jest ciężko czekać jak bardzo się chce :)
Ja w cyklu w którym zaszłam w ciąże miałam owu ok 8-10 dc. Pierwsze objawy (zrobiło mi się słabo i niedobrze w aptece) miałam jakoś w 22dc ale zarzuciłam to na złe samopoczucie związane z pogoda :) a potem z dnia na dzień było tego coraz więcej i tak w 24 dc zobaczyłam dwie piękne kruchy na teście :)
Test zrobię na pewno :) może @ zrobi mi niespodziankę i przyjdzie wcześniej. :p

reklama

SleepingBeauty

Rozwiązania
3
Dokładnie, poczekaj do terminu miesiączki conajmniej i wtedy zrób test ;) Ja objawy poczułam już 4 dni przed okresem, no ale różnie to bywa

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Mar87 Wynagrodzenie chorobowe - pierwsze ciążowe na 28 dni Potrzebuję porady 18
Elencza Pierwsze buty (8 miesięcy) Potrzebuję porady 30
Patrycja35 Pierwsze mleko modyfikowane Potrzebuję porady 7
M Jakie pierwsze szczepienia? Skojarzone czy zwykłe? Potrzebuję porady 9
M Pierwsze badania w ciąży Ciąża, poród, połóg 13
Emilcia88 Pierwsze starania- testy owu Potrzebuję porady 26
Brzuszek2 Pierwsze ruchy dzidzi Ciąża, poród, połóg 9
S Objawy ciąży? Potrzebuję porady 5
U Pierwsze wymioty w 16tc - normalne? Potrzebuję porady 6
K pierwsze badanie prenatalne Potrzebuję porady 21
A Pierwsze pranie ubranek Potrzebuję porady 13
K pierwsze starania, objawy Potrzebuję porady 17
Verona26 Starnia o pierwsze dziecko! Staramy się 2272
KociTata Pierwsze szczepienia Potrzebuję porady 10
T Pierwsze badania prenatalne Potrzebuję porady 2
J Starania o dziecko w Katowicach Potrzebuję porady 5
L Pierwsze objawy - wczesne Staramy się 24
O Pierwsze dni maluszka - kosmetyki Potrzebuję porady 15
A Pierwsze objawy ciazy Potrzebuję porady 7
Eveliii 25 Razem raźniej , sa tu starajace sie ? Staramy się 5
I Pierwsze ruchy dziecka Potrzebuję porady 18
F Pierwsze badanie prenatalne a płeć dziecka Ciąża, poród, połóg 21
Martxx1 Pomocy. Pierwsze opakowanie anty brak okresu przy placebo Potrzebuję porady 3
M Jakie są pierwsze objawy ciąży zaraz po zapłodnieniu? Potrzebuję porady 8
S 10tc. Pierwsza ciąża. Otyłość. Dużo pytań, mało odpowiedzi. Potrzebuję porady 20
O Pierwsze objawy ciąży? Potrzebuję porady 23
K Ciąża pozamaciczna? Potrzebuję porady 29
A Pierwsze buty. Potrzebuję porady 5
A wczesne objawy,te pierwsze Ciąża po poronieniu 90
AgaG04 Czy to mogą być pierwsze ruchy mojego dziecka? Potrzebuję porady 5
N Pierwsze objawy po zapłodnieniu. Potrzebuję porady 95
Sara.maj Kasinkowe i 500plus na pierwsze dziecko? Potrzebuję porady 11
A Badanie prenatalne pierwsze a plec Potrzebuję porady 16
G Starania o pierwsze dziecko Staramy się 185
Roza1111 Pierwsze ruchy Potrzebuję porady 12
Czerwonatruskawka pierwsze usg 6t0d Potrzebuję porady 5
Z Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży Potrzebuję porady 13