reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze oznaki ciąży.

reklama
Moim jedynym objawem przed terminem spodziewanej miesiączki było okropne zmęczenie i senność, w pracy nie mogłam sobie z tym poradzić w ogóle. Objawy typowo ciążowe przyszły później ;)
 
Jesli szukasz pierwszych objawow ciazy to nie patrz sie na bol brzucha czy tkliwosc piersi. To sa normalne objawy zblizajacego sie okresu. Mysle, ze wiele dziewczyn ci powie ze ich pierwsze objawy byly raczej nietypowe. Takie, ktorych nigdy nie braly by pod uwage ze to moze byc "to". W moim przypadku byla to zgaga i objawy grypy. Dopiero ok 5-6 tyg pojawily sie pierwsze typowe objawy jak mdlosci, zmeczenie, sennosc czy bol piersi. Pozdrawiam;)
 
Cześć dziewczyny.
Staramy się z mężem o dziecko. Mam nieregularne miesiączki więc ciężko stwierdzić kiedy nadejdzie. W tym miesiącu jest trochę inaczej. Chodzę ciągle zmęczona i śpiąca. Często boli mnie głowa chociaż normalnie nigdy mnie nie boli. Pobolewa mnie brzuch i boli mnie krzyż / kość ogonowa. Testu nie robiłam jeszcze ponieważ już klika razy byłam "pewna " że się udało ale niestety po zrobieniu testu było rozczarowanie.
A Wy co o tym myślicie?
 
A ja myślę, że albo test z krwi, albo sikaniec. Nikt tu nie jest wróżką ani nie ma usg w oczach. Sorki, ale takich postów jest tutaj setka, kobiety zamiast zrobić test pytają co inni myślą o ich objawach. Rozumiem, że nie chcesz się rozczarować, ale niezrobienie testu nie zagwarantuje, że tym razem się udało.
 
Wiem że nikt nie jest wróżka i forum mi nie powie czy jestem w ciąży czy nie. Napisałam z ciekawości czy ktoś może miał podobnie Test jeszcze zrobię w tym tygodniu
 
Witajcie:) potrzebuje takiej porady gdyż nie wiem czy to objawy ciąży czy nie.. parę dni przed dniami płodnymi kochaliśmy się 3 razy i pare dni później podczas oddawania moczu pojawiło się pare kropelek krwi a do tego czasem dziwne skurcze jakby w brzuchu.. jest już 9 dzień po pierwszym stosunku. Mogą to być pierwsze objawy?:) dziekuję za odpowiedzi z góry:)
 
reklama
Do góry