reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Tak, dzisiaj popołudniu. Wieczorkiem się odezwę ;)
P.S. Jak Ty to wszystko pamiętasz? 🙈
Mam dobrą pamięć😅
Akurat wiem że Ty i Bolilol przygotowujecie sie do drugiego transferu, ja tez ale do trzeciego. Jestesmy na podobnym etapie tzn mozliwe ze w podobnym czasie odbędą sie transfery😃
Ja mam wizyte w poniedzialek i pewnie poznam date transferu🎈
No i Kejcik czeka na okres by podejsc do swojego pierwszego 😀😅
 
reklama
Mam dobrą pamięć😅
Akurat wiem że Ty i Bolilol przygotowujecie sie do drugiego transferu, ja tez ale do trzeciego. Jestesmy na podobnym etapie tzn mozliwe ze w podobnym czasie odbędą sie transfery😃
Ja mam wizyte w poniedzialek i pewnie poznam date transferu🎈
No i Kejcik czeka na okres by podejsc do swojego pierwszego 😀😅
To czekamy na Twoje wieści w poniedziałek :)
Zobaczymy co dzisiaj powie moja gin, ale ja chciałabym jednak zrobić sobie przerwę. I ten czas wykorzystać na histeroskopię i kilka badań z immunologii. Mam całą listę pytań na dzisiejszą wizytę, jestem ciekawa odpowiedzi.
 
Mam dobrą pamięć😅
Akurat wiem że Ty i Bolilol przygotowujecie sie do drugiego transferu, ja tez ale do trzeciego. Jestesmy na podobnym etapie tzn mozliwe ze w podobnym czasie odbędą sie transfery😃
Ja mam wizyte w poniedzialek i pewnie poznam date transferu🎈
No i Kejcik czeka na okres by podejsc do swojego pierwszego 😀😅
dokładnie, wciąż czekam i liczę na to, że okres pojawi się dziś lub jutro 🙏🏼 dziś 25dc co odpowiada mojej średniej długości cyklu więc niech już przychodzi skubaniec!😅
 
Hej dziewczyny, znalazłam forum przez przypadek i chciałabym dołączyć.
W skrócie : ok. 4 lata starań, u mnie wszystko w normie (włącznie z immunologia), u męża p.p plemnikowe - ma sterydy od maja (spadają).
Za ok. Tydzień zaczynam stymulację do naszej 1 procedury, nie bardzo wiem z czym się „to je” dlatego narazie szukam 😊 mam zastrzyki: bemfola 225 2-6 dc. Później kontrola ✊🏼
Przez te 4 lata sporo zakrętów, ale mam nadzieje , ze ten rok zakończy się sukcesem i oddechem pełna piersią - w końcu !😍
Witaj :) trzymamy kciuki :)
 
Hej dziewczyny!
Super, że założyłyście wątek! Zbierałam się, żeby napisać na ogólnym, ale ciężko było się odnaleźć 🙈

Ja też zaczynam moją pierwszą procedurę in vitro i jestem właśnie po pierwszym zastrzyku. Idę krótkim cyklem i 5-6 dnia stymulacji mam się pojawić na kontroli. Zdecydujemy się na badania przedimplantacyjne, więc transfer najwcześniej w kolejnym cyklu. Mnóstwo informacji trzeba przyswoić w trakcie całego procesu 🧐 ale działam i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze!💪💪
jakie badana przedimplantacyjne bedzie robic ?
 
Jutro mam transfer ( trzecia doba dzisiaj ) i czekam na telefon z kliniki . Wczoraj się rozwijało 6 zarodków . Mega stresujące te czekanie . :-( jak wy się dziewczyny czuliście po punkcji , mnie cały czas boli brzuch .jest taki nabrzmiały …zastanawiam się czy nie mam jakiegoś stanu zapalnego czy to kwestia brania hormonów,bo mam przepisany ultragestan 12 szt dziennie i 3 tabletki duphastenu .
 
To czekamy na Twoje wieści w poniedziałek :)
Zobaczymy co dzisiaj powie moja gin, ale ja chciałabym jednak zrobić sobie przerwę. I ten czas wykorzystać na histeroskopię i kilka badań z immunologii. Mam całą listę pytań na dzisiejszą wizytę, jestem ciekawa odpowiedzi.
Powodzenia :) czekamy na wieści ;)
 
Hej dziewczyny!
Super, że założyłyście wątek! Zbierałam się, żeby napisać na ogólnym, ale ciężko było się odnaleźć 🙈

Ja też zaczynam moją pierwszą procedurę in vitro i jestem właśnie po pierwszym zastrzyku. Idę krótkim cyklem i 5-6 dnia stymulacji mam się pojawić na kontroli. Zdecydujemy się na badania przedimplantacyjne, więc transfer najwcześniej w kolejnym cyklu. Mnóstwo informacji trzeba przyswoić w trakcie całego procesu 🧐 ale działam i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze!💪💪
Cześć Lina :) na pewno wszystko będzie dobrze :) grunt to dobre nastawienie
 
Ooo ale super 🙂 nie będę sama. Moje tez już sie chłodzą 😏
Mam cykle co do dnia i myśle, ze i ten mnie nie zawiedzie. Nam przez te ok. 3 lata mówili niepłodność idiopatyczna, ale od maja jesteśmy w INVIMED i pierwszy lekarz zwrócił uwagę na IGg męża, każdy zawsze mowil „są IGg ale jakość i ilosc bardzo wysoka i dobra”. Masz za sobą jakieś straty ?😞 u nas bez ciąż.. dlatego to jest tak bardzo zastanawiające..
Nie wiem czy na szczęście, ale beta nigdy nie ruszyła.
 
reklama
Do góry