reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Mam za sobą 6 nieudanych in vitro...Już jestem zdesperowana. Szukałam możliwości macierzyństwa zastępczego na Ukrainie. Ale klinika zaproponowała mi in vitro z transferem mitochondriów. Może ktoś przez to przechodził?
6 procedur czy transferów?
A badaliście immunologię?
A co to jest to o czym piszesz?
 
Transfer mitochondrialny polega na wprowadzeniu zdrowej cytoplazmy z oocytu dawcy do komórki jajowej przyszłej matki. Zatem będę potrzebować jedynie membrany z jaja dawcy. Rdzeń z moimi genami pozostanie.
Ooo to ciekawe, a gdzie to robią w Polsce ?
Jak nazywa się ta metoda ?
 
reklama
Dawstwo mitochondriów jest legalne na Ukrainie. Przedjądrowe przeniesienie jądra to metoda sztucznego zapłodnienia, podczas której jądro z komórki jajowej matki zostaje przeniesione do komórki jajowej dawcy, która nie posiada jądra.
A no to skoro tak i jesteś gotowa na wszystko- to trzeba próbować.

Dawaj znać;)
 
Do góry