reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Ja już po wizycie mam 12 jajeczek w piątek kolejna wizyta a punkcja prawdopodobnie w poniedziałek ❤️
Wow, to bardzo szybko 🤩 ciekawa jestem jak to będzie u mnie. Muszę czekać jeszcze trzy dni na wizytę. Czyli transfer miałabyś pewnie w następny piątek? Do kiedy masz rozpisane zastrzyki?:) kurcze, tez bym chciała punkcję w poniedziałek 🙈
 
Wow, to bardzo szybko 🤩 ciekawa jestem jak to będzie u mnie. Muszę czekać jeszcze trzy dni na wizytę. Czyli transfer miałabyś pewnie w następny piątek? Do kiedy masz rozpisane zastrzyki?:) kurcze, tez bym chciała punkcję w poniedziałek 🙈
Nie wiem kiedy transfer :) na razie mam brać zastrzyki do wizyty i pewnie tam dowiem się co dalej :)
Myślicie o podaniu dwóch zarodków? Ja bym chciała, będę pytać o to lekarza na następnej wizycie.
 
Menopur IM przez pierwsze 5 dni, później dochodzi Orgalutran. Wszystko w minimalnych dawkach, przy dość wysokim amh, PCOS i z racji, że jestem poniżej 35 r.ż. Robicie badania genetyczne? My o tym myśleliśmy, ale wychodzi to mega drogo i zrezygnowaliśmy. Mam nadzieję, że uda się w jednym miesiącu z transferem. Krótki protokół?
Jak u Ciebie sytuacja?:)
W ogóle nie widziałam wiadomości w tym wątku 🙈
ja tez brałam menopur+orgalutran, najpierw menopur 150 ale szybko okazało się, ze słabo reaguję na taką dawkę i podnosili aż skończyliśmy na 375j 🙄 u mnie amh ponad 3, pcos i wiek poniżej 35rz ;) nie robiliśmy żadnych badań genetycznych.
U mnie póki co wiem o 4 zarodkach dobrej jakości i dwóch słabo rokujących - to info z niedzieli. Dziś dzwoniłam ale już nie było embriologow, jutro od rana mam zadzwonić jeszcze raz. Transfer planowany mamy na czwartek :) mam nadzieję, ze nic się nie zmieni 🙏🏻
 
Wow, to bardzo szybko 🤩 ciekawa jestem jak to będzie u mnie. Muszę czekać jeszcze trzy dni na wizytę. Czyli transfer miałabyś pewnie w następny piątek? Do kiedy masz rozpisane zastrzyki?:) kurcze, tez bym chciała punkcję w poniedziałek 🙈
Jeśli punkcja w poniedziałek, to transfer raczej w sobotę, chyba że w czwartek trzydniowego ;-)
 
Nie wiem kiedy transfer :) na razie mam brać zastrzyki do wizyty i pewnie tam dowiem się co dalej :)
Myślicie o podaniu dwóch zarodków? Ja bym chciała, będę pytać o to lekarza na następnej wizycie.
Bliźniaki to fajna sprawa, ale w moim wieku taka opcja raczej nie przejdzie ;-) Zresztą w moim szpitalu nikomu nie podają dwóch.
 
reklama
Do góry